2019-10-27 15:50:00

Bez rozstrzygnięcia w Derbach! Sokół Sieniawa zremisował z Wólczanką Wólka Pełkińska

Bartłomiej Buczek jest bohaterem Sokoła Sieniawa. Zdobył dwie bramki w meczu derbowym z Wólczanką Wólka Pełkińska. (fot. Radosław Kuśmierz)
Remisem 2-2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Sokołem Sieniawa a Wólczanka Wólka Pełkińska. Goście prowadzili już dwoma bramkami, ale nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca. Dwie bramki dla Sokoła strzelił Bartłomiej Buczek.

Do przerwy Wólczanka Wólka Pełkińska prowadziła z Sokołem Sieniawa 1-0. Bramkę do szatni strzelił niezawodny Krzysztof Pietluch. Napastnik gospodarzy pewnie wykorzystał rzut karny, który został podyktowany po faulu na Wiktorze Kłosie. Po za tym o tej części gry można napisać, że się odbyła.

Za to druga odsłona niedzielnego pojedynku wynagrodziła wszystko. Trzy minuty po zmianie stron w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Kocur. Jednak golkiper Sokoła poradził sobię z tą sytuację, ale przy dobitce Władimira Khorolskiego nie miał szans i na tablicy wyników było 0-2.

Chwilę później Wiktor Kłos mógł zamknąć mecz, ale piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce bramki Mateusza Korzewicza.

W 65. minucie sędzia podyktował rzut karny, ale tym razem dla ekipy Ryszarda Kuźmy. Faulowany w polu karnym został Bartłomiej Buczek. Do piłki ustawionej jedenaście metrów od bramki podszedł sam poszkodowany i nie dał szans bramkarzowi Wólczanki.

Osiem minut później na strzał zdecydował się powracający po kontuzji Paweł Hass, ale nie zdołał pokonać golkipera ekipy z Wólki Pełkińskiej. Jednak w odpowiednim miejscu znalazł się Buczek, dobił strzał Hassa i w Sieniawie był remis.

Ostatni kwadras meczu to istny horror. Gra toczyła się od pola karnego jednej drużyny do pola karnego drugiej. Ostatecznie więcej bramek nie padło i obie ekipy dopisały po jednym "oczku" do dorobku punktowego w tabeli 3 ligi gr. IV.

0-1 Krzysztof Pietluch (45-rzut karny)
0-2 Władimir Khorolskiy (48)
1-2 Bartłomiej Buczek (65-rzut karny)
2-2 Bartłomiej Buczek (73)