2010-02-07 14:02:52

sparing: Karpaty Krosno - Czarni Połaniec 2-0

Krośnieńskie Karpaty rozegrały kolejny mecz sparingowy w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Na sztucznej murawie w Dukli III-ligowcy z Podkarpacia pokonali reprezentanta III ligi małopolsko świętokrzyskiej, drużynę Czarnych Połaniec 2-0.

Bramki dla Karpat zdobyli Bartłomiej Buczek i Mariusz Gąsiorek. Wynik mógłby być wyższy, ale krośnianie w meczach kontrolnych masowo marnują "jedenastki", tym razem rzutu karnego przy stanie 1:0 nie wykorzystał Marcin Łukaczyński.

Karpaty Krosno - Czarni Połaniec 2-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Buczek (28), 2-0 Gąsiorek (77)

Karpaty (I połowa): Korbecki - Śliwiński, Gonet, Gąsiorek, Włodarski - Hanson, Łukaczyński, Majcher, Sedlaczek - Buczek, Sienicki.

Karpaty (II połowa): Hajduk - Śliwiński (Gąsiorek), Włodarski, Łukaczyński, Moroń - Sico, Hanson, Fydrych, Drąg - Szymański, Koncewicz

źródło: karpatykrosno.net