2019-09-23 13:07:07

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko rozbił Pogoń Leżajsk [Podsumowanie 8. kolejki]

Sokół Nisko wbił pięć goli Pogoni Leżajsk (fot. Radosław Kuśmierz)
Spadkowicz z czwartej ligi chce bardzo szybko do niej wrócić i podopieczni Rafała Leśniowskiego w sobotę rozbili Piwoszy. W tym samym czasie lider pokonał zespół z Nowej Dęby.

Unia Nowa Sarzyna pewnie pokonała ŁKS Łowisko po bramkach Dawida Gnatka, Artura Łuczaka oraz Kamila Filipa.

Słowianin Grębów bezbramkowo zremisował z LZS-em Ździary.

Cztery gole wbiły rezerwy Siarki Tarnobrzeg w wyjazdowym meczu z Olimpią Pysznica. Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Adrian Gębalski, a ponadto do siatki trafiali Bartłomiej Wiktor, Michał Fornek oraz Paweł Mróz.

Sokół Sokolniki po dwóch bramkach Mateusza Surdego wygrał ze Stalą Nowa Dęba i utrzymał pozycję lidera w stalowowolskiej okręgówce.

Sokół Nisko rozbił drużynę Pogoni Leżajsk aż 5-0. Spadkowicz z czwartej ligi wynik otworzył już w 4. minucie, a do siatki trafił Wojciech Tyczyński. Osiem minut później było już 2-0, a na listę stzrelców wpisał się Krystian Lewiński. Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli jeszcze jednego gola, z którego cieszył Kacper Urban. Po przerwie niżanie zdobyli jeszcze dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się ponownie Wojciech Tyczyński oraz Krystian Lewiński.

1-0 Wojciech Tyczyński (4)
2-0 Krystian Lewiński (12)
3-0 Kacper Urban (44)
4-0 Wojciech Tyczyński (58)
5-0 Krystian Lewiński (82)