2019-09-09 08:48:59

Klasa O Jarosław: Orzeł Przeworsk ograł Czuwaj Przemyśl [Podsumowanie 5. kolejki]

Orzeł wrócił z kompletem oczek z Przemyśla (fot. archiwum)
Podopieczni Grzegorza Sitka z kompletem zwycięstw przewodzą w ligowej tabeli. Wicelider pokazał moc w meczu z MKS-em Radymno. Roztocze ograło Granicę.

Roztocze Narol pokonało Granicę Stubno po dwóch bramkach Mateusza Gałki oraz jednej Przemysława Wawrycy i Mateusza Cywki. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie, które padło łupem Przemysława Tomaszewskiego.

Zorza Zarzecze bezbramkowo zremisowała z MKS-em Kańczuga.

Identyczny wynik padł w meczu Pogoni-Sokoła Lubaczów z Łękiem Ostrów.

Płomień Morawsko rozgromił MKS Radymno aż 11-0. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Marek Pajda, a po golu dołożyli Rafał Niemczak, Szymon Kuźniar, Kamil Adamarek, Mariusz Stawiarski, Kamil Hulak, Dawid Mazur i Kamil Pilch.

Orzeł Przeworsk pokonał na wyjeździe Czuwaj Przemyśl. Goście na prowadzenie wyszli w 12. minucie, a do siatki trafił Maciej Lech. Cztery minuty później był już remis, a z gola cieszył się Marcin Gierczak. W pierwszej odsłonie padły jeszcze dwa gole, a na listę strzleców wpisał się dwukrotnie Hubert Bednarz. Harcerzyki nie zamierzali się zatrzymywać i w 77. minucie za sprawą Macieja Sanockiego zdobyli kontaktowego gola. Spadkowicz z czwartej ligi w końcówce się obudził i zdobył jeszcze dwa gole.

0-1 Maciej Lech (12)
1-1 Marcin Gierczak (16)
1-2 Hubert Bednarz (29)
1-3 Hubert Bednarz (40)
2-3 Maciej Sanocki (77)
2-4 Jacek Flis (89)
2-5 Maciej Lech (90)