http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-01-17 09:35:16

Patryk Fryc blisko Floty Świnoujście. Pojechał na obóz do Wisły

Pierwszoligowa Flota Świnoujścia jest poważnie zainteresowana Patrykiem Frycem. Zawodnik pojechał z drużyną na obóz przygotowawczy do Wisły.
 
19-letni obrońca Patryk Fryc (Partyzant Targowiska) od poniedziałku trenuje z Flotą Świnoujście.
 
Piłkarz wziął udział w sparingu z Lechią Gdańsk (1-2) i bardzo spodobał się szkoleniowcom pierwszoligowca, którzy zdecydowali się wziąć go na obóz przygotowawczy do Wisły.

Patryk Fryc wypadł bardzo pozytywnie. To bardzo perspektywiczny zawodnik i mam nadzieję, że z nami zostanie - powiedział w rozmowe z dziennikiem "Głos Szczeciński" drugi trener Floty Ryszard Kłusek.
 
Sam zawodnik również jest zainteresowany występami w barwach Floty.
 
– W sparingu z Lechią zagrałem przyzwoicie. Mam nadzieję, że uda mi się przekonać, wstępnie zadowolonych ze mnie trenerów i działaczy Floty. Myślę, że odnalazłbym się w tym zespole – podsumował Fryc w rozmowie z "Gazetą Codzienną Nowiny".
 
Podczas obozu piłkarze Floty rozegrają cztery mecze sparingowe. Ich rywalami będą: Sandecja Nowy Sącz (18 stycznia), Czarni-Góral Żywiec (21 stycznia), Ruch Radzionków (25 stycznia) i Zagłębie Sosnowiec (28 stycznia).
 
Patryk Fryc najpewniej dostanie w nich szansę ponownego zaprezentowania swoich umiejętności.
 
źródło: Nowiny / Głos Szczeciński

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem