2010-02-06 19:52:00

sparing: Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 0-2

IV-ligowy Rzemieślnik Pilzno przegrał w meczu kontrolnym z liderem rzeszowskiej klasy O Crasnovią Krasne.

Grająca w V lidze Crasnovia kolejny raz pokazała się z dobrej strony w pojedynku z wyżej notowanym rywalem.
 
Dla Rzemieślnika był to pierwszy w tym roku sparing - pojawili się testowani Mateusz Miśtak (Tuchovia Tuchów) oraz Michał Fitoł (Lechia Sędziszów). W zespole Bogusława Pacanowskiego zagrał wreszcie też napastnik Resovii Rzeszów Mariusz Wiktor, którego działacze z Pilzna chcą ściągnąc do siebie.
 
Ze względu na lekki uraz nie zagrał Bartosz Zołotar (Wisłoka Debica), który również trenuje z Rzemieślnikiem. - W najbliższych dniach rozstrzygnie się los Wiktora, później pozostałych testowanych piłkarzy – tłumaczy Marek Fulara, prezes Rzemieślnika.

Szanse na występ otrzymali także juniorzy Rzemieślnika: Marek Dębski, Tomek Tragarz, Kamil Zalasiński, Kamil Nowak i Kamil Mędrek. W przerwie zimowej zespół opuścili: Andrzej Wójcik, Łukasz Ryndak i Krzysztof Nalepka.
 
Crasnovia natomiast pozyskała Damiana Kluza, który grał ostatnio w drugiej drużynie Stali Rzeszów oraz napastnika Korony Rzeszów Tomasza Pietrasiewicza. Z lidera piątej ligi rzeszowskiej odszedł jedynie pomocnik Damian Gargała, który został wypożyczony do Głogovii Głogów Młp.
 
RZEMIEŚLNIK PILZNO - CRASNOVIA KRASNE 0-2 (0-0)
BRAMKI: Stępień, Komisarz.
 
źródło: Nowiny / sportowetempo.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem