2010-02-06 19:02:56

sparing: Partyzant Targowiska - Piast Miejsce Piastowe 12-0

Aspirujący do walki o III ligę Partyzant Targowiska rozgromił w meczu sparingowym piłkarzy Piasta Miejsce Piastowe.

Gospodarze już do przerwy osiągnęli ogromną przewagę strzelając Piastowi pięć bramek. W drugiej połowie dołożyli jeszcze siedem i cały sparing wygrali 12-0.

W szeregach IV-ligowca ponownie pojawili się bramkarz Stali Sanok Paweł Szpiech oraz były kapitan Wisłoki Dębica Adrian Konrad. Obydwaj w rundzie wiosennej będą grać w barwach Partyzanta.

PARTYZANT TARGOWISKA - PIAST MIEJSCE PIASTOWE 12-0 (5-0)
Bramki: Zima 4, Wierdak, Makoś, P. Ginalski, K. Pydych, Borowczyk, Kubal, M. Jurczak, samobójcza.

Partyzant: Szpiech - R. Pydych (46. Płonka), Makoś, Konrad, K. Pydych -  P. Ginalski (46. M. Jurczak), Zych (46. Sokół), S. Jurczak, Wierdak (46. Kubal) - Borowczyk, Zima.

źródło: partyzant54.futbolowo.pl / własne