2012-01-09 20:11:20

Stal Rzeszów rozpoczęła przygotowania

Drugoligowa Stal Rzeszów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek II ligi wschodniej. W zajęciach wzięło udział 25 piłkarzy.
 
Na pierwszym treningu Stali Rzeszów niepojawił się żaden nowy zawodnik. Zabrakło też trenerów Andrzeja Szymańskiego i Jacka Husa. Zajęcia prowadzili Stanisław Skiba i Bogusław Frodyma.
 
- Piłkarze zaliczyli dzisiaj krótkie rozbieganie, zajęcia na siłowni i grę na wolnej części głównej płyty stadionu Stali. Podobnie będzie jutro, a w środę w Kielnarowej zawodnicy zostaną poddani testom, podczas których okaże się w jakiej aktualnie znajdują się formie - czytamy na oficjalnym portalu rzeszowskiego klubu. Od jutra zajęcia prowadzić ma już drugi trener Jacek Hus.
 
Na zajęciach pojawili się piłkarze powracający z wypożyczenia: Karol Cieślik, Mateusz Bilański i Patryk Kapuściński. Z pierwszą drużyną trenował również junior Marcin Juszczyk.
 
O wzmocnieniach na razie nie wiele wiadomo. W kręgu zainteresowań biało-niebieskich jest doświadczony bramkarz Maciej Nalepa (ostatnio Limblach Zaczernie) oraz napastnik Sebastian Brocki (Strug Tyczyn).
 
Z drużyny odeszli już Dariusz Słomian, Jakub Giertl, Rafał Zaborowski i Michał Czarny. Bliski przejścia do Podbeskidzia Bielsko-Biała jest Wojciech Reiman. Kilka poważnych ofert otrzymał również serbski pomocnik Andreja Prokić.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

goool 2012-01-10 17:39:19 0 0

Zamiast wzmocnien oslabienia... Do tego wzmocnienia (z calym szacunkiem) ze Strugu Tyczyn.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem