2010-02-06 18:02:37

sparing: JKS Jarosław - Czuwaj Przemyśl 1-3

JKS Jarosław przegrał w rozegranym dziś meczu sparingowym z Czuwajem Przemyśl 1-3.

W rozegranym dziś na bocznym boisku JKS meczu sparingowym czarno-niebiescy przegrali z Czuwajem Przemyśl 1-3.

Mecz toczono w bardzo trudnych warunkach, na kilkunastocentymetrowej warstwie śniegu, co nie pozostało bez wpływu na obraz gry.

W 13. minucie spotkania rzutu karnego dla naszego zespołu nie wykorzystał Andrij Małek. Autorem jedynego trafienia dla JKS był wypożyczony ze Skawinki Skawina Paweł Łukasik.

W sparingu zagrał także testowany Ukrainie Wiktor Kossak.

JKS JAROSŁAW - CZUWAJ PRZEMYŚL 1-3 (1-1)
0-1 Zając 27′
1-1 Łukasik 35′
1-2 B. Turek 59′
1-3 Kalisz 65′

JKS: I połowa: Stecura - Łukasik, Oczkowski, Götz, Vaskovets - Puńko, Żelazny, Gliniak, Raba - Kossak, Małek; II połowa: Goryl - Dobreńko, Oczkowski, Vaskovets, Noga - Mikłasz, Sobczak, Sekuła, Soczek - Muzyczuk, Hołub

źródło: jksjaroslaw.info