2010-02-06 17:49:47

sparing: Izolator Boguchwała - Żurawianka 3-1

III-ligowy Izolator Boguchwała pewnie pokonał Żurawiankę Żurawica w drugim sobotnim sparingu.

W drugim rozegranym dziś meczu kontrolnym gracze Izolatora zmierzyli się z IV-ligową Żurawianką.

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Bartek Karwat, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzyśka Sierżęgi skierował piłkę do siatki głową.

W przerwie trener Opaliński w ostrych słowach zwrócił się do swoich zawodników oraz udzielił kilku ważnych wskazówek. Przyniosło to skutek bo po przerwie role się odwróciły. Izolator więcej przebywał przy piłce i dorzucił dwie bramki.

Kolejną zdobył Maciek Rusin po precyzyjnej główce. A ostatnią Maciej Porada po genialnej akcji Izolatora i asyście Maćka Rusina. W międzyczasie, przy stanie 2-0 kontaktową bramkę strzelił Łukasz Tyrawski.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-1 (1-0)
Bramki: Karwat (15), Rusin (56), Porada (81) - Tyrawski (65)

Izolator: Kwaśny - Worosz, Woźniak, Iwanowski, Padiasek - Karwat, Sierżęga, Burak, Przybyła - Porada, Rusin oraz Kwasek, Prędki, Skrabucha, Wiącek
Żurawianka:Cisek - M.Bąk, Klepacki, Gorczyca, Gręda, Pilawa, Gawłowski, Biały, Tyrawski, Gierczak, Dmitrzyk oraz Horodecki, Harłacz.

źródło: zksizolator.eu / zurawianka.vt.pl