2012-01-03 09:15:17

Terminarz rundy wiosennej: II lig wschodnia 2011/2012

Rozgrywki rundy wiosennej II ligi wschodniej rozpocznął się w weekend 17/18 marca. Rywalizacja ma zakończyć się jeszcze w maju (26/27).
 
Piłkarzom II ligi wschodniej do rozegrania pozostało tylko 14 kolejek rundy wiosennej - jeśli wszystko pójdzie planowo sezon zakończy się w ostatnim tygodniu maja.
 
Przypomnijmy, że do rozgrywek II ligi wschodniej w sezonie 2011/2012 zgłosiło się tylko 17 zespołów, a po rundzie jesiennej wycofał się Sokół Sokółka.
 
Terminarz rundy wiosennej 2011/2012 II ligi wschodniej:
 
Kolejka 21 – 17/18 marca
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława, 17 marca (godz. 13)
Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, 17 marca (godz. 15)
Resovia Rzeszów - Pelikan Łowicz, 17 marca (godz. 13)
Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, 17 marca (godz. 15)
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn, 17 marca (godz. 15.30)
Wisła Puławy - Stal Rzeszów, 17 marca (godz. 18)
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków, 17 marca (godz. 15.30)
 
Kolejka 22 – 24/25 marca
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków, 23 marca (godz. 15.30 w Boguchwale)
Stomil Olsztyn - Jeziorak Iława, 25 marca (godz.14)
Wigry Suwałki - Motor Lublin
Okocimski Brzesko - Resovia Rzeszów
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice
 
Kolejka 23 31 marca/1 kwietnia
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Puszcza Niepołomice - Okocimski Brzesko
Resovia Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
 
Kolejka 24 7 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów - Jeziorak Iława
Wigry Suwałki - Resovia Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Puszcza Niepołomice
Okocimski Brzesko - Pelikan Łowicz
 
Kolejka 25 – 14/15 kwietnia
Okocimski Brzesko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
Resovia Rzeszów - Stomil Olsztyn
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Jeziorak Iława - Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
 
Kolejka 26 18 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Jeziorak Iława
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Okocimski Brzesko
 
Kolejka 27 – 21/22 kwietnia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Okocimski Brzesko - Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz - Stomil Olsztyn
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Jeziorak Iława - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
 
Kolejka 28 – 28/29 kwietnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Jeziorak Iława
Wisła Puławy - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn - Okocimski Brzesko
Wigry Suwałki - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 
Kolejka 29 – 5/6 maja
Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stomil Olsztyn
Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola
 
Kolejka 30 9 maja
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
Wisła Puławy - Resovia Rzeszów
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz
Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
 
Kolejka 31 – 12/13 maja
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów
Okocimski Brzesko - Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Jeziorak Iława
 
Kolejka 32 16 maja
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce - Okocimski Brzesko
Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
 
Kolejka 33 – 19/20 maja
Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce
Okocimski Brzesko - Wisła Puławy
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Resovia Rzeszów - Jeziorak Iława
 
Kolejka 34 – 26/27 maja
Motor Lublin - Resovia Rzeszów
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Okocimski Brzesko
Wisła Puławy - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn
 
źródło: pzpn.pl
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem