2012-01-03 08:01:42

Terminarz rundy wiosennej: IV liga podkarpacka 2011/2012

Piłkarze IV ligi podkarpackiej na ligowe boiska wrócą 17 marca 2012 roku. Runda wiosenna sezonu 2011/2012 zakończy się 17 czerwca.
 
Runda wiosenna IV ligi startuje 17 marca. Większość spotkań zostanie rozegrana w weekendy - tylko jedna kolejka odbędzie się w trakcie tygodnia (w czwartek 3 maja).
 
Działacze dopuszczają również możliwość ewentualnego przesunięcia startu rozgrywek (jeśli warunki atmosferyczne będą niekorzystne).
 
- W rachubę wchodzą dwa terminy w środku tygodnia: 11 i 18 kwietnia - powiedział "Nowinom" Mieczysław Kilar, przewodniczący Wydziału Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.
 
Wszystkie spotkania rundy wiosennej przed własną publicznością rozegrają piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy wrócili wreszcie na własny stadion.
 
Terminarz rundy wiosennej 2011/2012 IV ligi podkarpackiej:
 
Kolejka 16 – 17/18 marca
Czuwaj Przemyśl - Sokół Nisko, 17 marca (godz. 15)
Żurawianka Żurawica - Cosmos Nowotaniec
Wisłoka Dębica - Crasnovia Krasne
Stal Nowa Dęba - Czarni Jasło, 18 marca (godz. 15)
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno, 17 marca (godz. 15)
Resovia II Rzeszów - JKS Jarosław, 18 marca (godz. 11)
Kantor Turbia - Pogoń Leżajsk
Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk, 17 marca (godz. 15)
 
Kolejka 17 – 24/25 marca
Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy - Żurawianka Żurawica, 25 marca (godz. 15)
Orzeł Przeworsk - Kantor Turbia, 24 marca (godz. 15)
Pogoń Leżajsk - Resovia II Rzeszów
JKS Jarosław - Igloopol Dębica, 24 marca (godz. 15)
Czuwaj Przemyśl - Stal Nowa Dęba, 24 marca (godz. 15)
Czarni Jasło - Wisłoka Dębica, 24 marca (godz. 14)
Crasnovia Krasne - Cosmos Nowotaniec
 
Kolejka 18 31 marca/1 kwietnia
Czuwaj Przemyśl - Wisłoka Dębica, 31 marca (godz. 14.30)
Żurawianka Żurawica - Crasnovia Krasne
Cosmos Nowotaniec - Czarni Jasło, 1 kwietnia (godz. 14)
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - JKS Jarosław, 31 marca (godz. 15)
Igloopol Dębica - Pogoń Leżajsk, 31 marca (godz. 15)
Resovia II Rzeszów - Orzeł Przeworsk, 1 kwietnia (godz. 11)
Kantor Turbia - Piast Tuczempy, 1 kwietnia (godz. 16)
 
Kolejka 19 – 7/8 kwietnia
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk
Kantor Turbia - Żurawianka Żurawica
Piast Tuczempy - Resovia II Rzeszów, 7 kwietnia (godz. 13)
Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica, 7 kwietnia (godz. 13)
JKS Jarosław - Stal Nowa Dęba, 7 kwietnia (godz. 13)
Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica
Czuwaj Przemyśl - Cosmos Nowotaniec, 7 kwietnia (godz. 11)
Czarni Jasło - Crasnovia Krasne, 7 kwietnia (godz. 11)
 
Kolejka 20 – 14/15 kwietnia
Czuwaj Przemyśl - Crasnovia Krasne, 14 kwietnia (godz. 16)
Żurawianka Żurawica - Czarni Jasło, 14 kwietnia (godz. 17)
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica - JKS Jarosław, 14 kwietnia (godz. 16)
Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk, 14 kwietnia (godz. 14)
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy, 14 kwietnia (godz. 16)
Resovia II Rzeszów - Kantor Turbia, 15 kwietnia (godz. 13)
 
Kolejka 21 – 21/22 kwietnia
Resovia II Rzeszów - Żurawianka Żurawica, 22 kwietnia (godz. 14)
Kantor Turbia - Igloopol Dębica, 22 kwietnia (godz. 16)
Piast Tuczempy - Sokół Nisko, 22 kwietnia (godz. 16)
Orzeł Przeworsk - Stal Nowa Dęba, 22 kwietnia (godz. 16)
Pogoń Leżajsk - Wisłoka Dębica
JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec, 21 kwietnia (godz. 17)
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne
Czuwaj Przemyśl - Czarni Jasło, 21 kwietnia (godz. 16)
 
Kolejka 22 – 28/29 kwietnia
Czuwaj Przemyśl - Żurawianka Żurawica, 28 kwietnia (godz. 16)
Czarni Jasło - Rzemieślnik Pilzno, 28 kwietnia (godz. 16)
Crasnovia Krasne - JKS Jarosław, 28 kwietnia (godz. 16)
Cosmos Nowotaniec - Pogoń Leżajsk
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk, 28 kwietnia (godz. 16)
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy
Sokół Nisko - Kantor Turbia
Igloopol Dębica - Resovia II Rzeszów, 28 kwietnia (godz. 17)
 
Kolejka 23 3 maja
Czuwaj Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno, 3 maja (godz. 11)
Igloopol Dębica - Żurawianka Żurawica, 3 maja (godz. 17)
Resovia II Rzeszów - Sokół Nisko, 3 maja (godz. 14)
Kantor Turbia - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica, 3 maja (godz. 14)
Orzeł Przeworsk - Cosmos Nowotaniec, 3 maja (godz. 17)
Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne
JKS Jarosław - Czarni Jasło, 3 maja (godz. 17)
 
Kolejka 24 – 5/6 maja
Żurawianka Żurawica - Rzemieślnik Pilzno
Czuwaj Przemyśl - JKS Jarosław, 5 maja (godz. 17)
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk, 5 maja (godz. 17)
Crasnovia Krasne - Orzeł Przeworsk, 5 maja (godz. 17)
Cosmos Nowotaniec - Piast Tuczempy, 6 maja (godz. 17)
Wisłoka Dębica - Kantor Turbia
Stal Nowa Dęba - Resovia II Rzeszów
Sokół Nisko - Igloopol Dębica, 6 maja (godz. 17)
 
Kolejka 25 – 12/13 maja
Czuwaj Przemyśl - Pogoń Leżajsk, 12 maja (godz. 17)
Sokół Nisko - Żurawianka Żurawica
Igloopol Dębica - Stal Nowa Dęba, 12 maja (godz. 17)
Resovia II Rzeszów - Wisłoka Dębica, 13 maja (godz. 16)
Kantor Turbia - Cosmos Nowotaniec
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne, 13 maja (godz. 17)
Orzeł Przeworsk - Czarni Jasło, 12 maja (godz. 17)
JKS Jarosław - Rzemieślnik Pilzno, 12 maja (godz. 17)
 
Kolejka 26 – 19/20 maja
Żurawianka Żurawica - JKS Jarosław, 19 maja (godz. 17)
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk
Czuwaj Przemyśl - Orzeł Przeworsk, 19 maja (godz. 17)
Czarni Jasło - Piast Tuczempy, 19 maja (godz. 17)
Crasnovia Krasne - Kantor Turbia
Cosmos Nowotaniec - Resovia II Rzeszów
Wisłoka Dębica - Igloopol Dębica, 19 maja (godz. 17)
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko
 
Kolejka 27 – 26/27 maja
Czuwaj Przemyśl - Piast Tuczempy, 26 maja (godz. 15)
Stal Nowa Dęba - Żurawianka Żurawica
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica - Cosmos Nowotaniec, 26 maja (godz. 17)
Resovia II Rzeszów - Crasnovia Krasne, 27 maja (godz. 16)
Kantor Turbia - Czarni Jasło, 27 maja (godz. 17)
Orzeł Przeworsk - Rzemieślnik Pilzno, 26 maja (godz. 17)
Pogoń Leżajsk - JKS Jarosław, 26 maja (godz. 17)
 
Kolejka 28 – 2/3 czerwca
Żurawianka Żurawica - Pogoń Leżajsk
JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk, 2 czerwca (godz. 17)
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy, 3 czerwca (godz. 17)
Czuwaj Przemyśl - Kantor Turbia, 2 czerwca (godz. 17)
Czarni Jasło - Resovia II Rzeszów, 2 czerwca (godz. 17)
Crasnovia Krasne - Igloopol Dębica, 2 czerwca (godz. 17)
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba
 
Kolejka 29 – 9/10 czerwca
Czuwaj Przemyśl - Resovia II Rzeszów, 9 czerwca (godz. 11)
Wisłoka Dębica - Żurawianka Żurawica, 9 czerwca (godz. 11)
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec, 9 czerwca (godz. 11)
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne, 9 czerwca (godz. 11)
Igloopol Dębica - Czarni Jasło, 9 czerwca (godz. 11)
Kantor Turbia - Rzemieślnik Pilzno, 9 czerwca (godz. 11)
Piast Tuczempy - JKS Jarosław, 9 czerwca (godz. 11)
Orzeł Przeworsk - Pogoń Leżajsk, 9 czerwca (godz. 11)
 
Kolejka 30 17 czerwca
Żurawianka Żurawica - Orzeł Przeworsk, 17 czerwca (godz. 11)
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy, 17 czerwca (godz. 11)
JKS Jarosław - Kantor Turbia, 17 czerwca (godz. 11)
Rzemieślnik Pilzno - Resovia II Rzeszów, 17 czerwca (godz. 11)
Czuwaj Przemyśl - Igloopol Dębica, 17 czerwca (godz. 11)
Czarni Jasło - Sokół Nisko, 17 czerwca (godz. 11)
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba, 17 czerwca (godz. 11)
Cosmos Nowotaniec - Wisłoka Dębica, 17 czerwca (godz. 11)
 
źródło: Podkarpacki ZPN / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem