2011-12-29 22:53:25

Trener Resovii zapowiada pierwsze transfery

Tomasz Ciećko, Bartosz Jaroch, Maciej Kowalczyk, Dariusz Frankiewicz i Dariusz Brągiel - to zawodnicy, którzy początkiem roku wzmocnić mają drugoligową Resovię.
 
W przerwie zimowej wielkich zmian w Resovii nie będzie, ale drużynę zasilić ma kilku młodych, zdolnych zawodników.
 
Klub prowadzi rozmowy z obrońcami: 16-letnim Bartoszem Jarochem (Polonia Przemyśl), 20-letnim Maciejem Kowalczykiem (MKS Kutno) oraz pomocnikami: 25-letnim Dariuszem Frankiewiczem (Doxa Kranoulas, Grecja) i 18-letnim Dariuszem Brągielem (Czarni Jasło).
 
Blisko przejścia do rzeszowskiej drużyny na zasadzie wypożyczenia jest 23-letni utalentowany pomocnik Tomaszem Ciećko (ostatnio Kolejarz Stróże).
 
- Pojawiła się możliwość wypożyczenia do Resovii na najbliższą rundę. Sytuacja jest rozwojowa - powiedział Ciećko w rozmowie z portalem Lubelska Piłka.
 
- Jestem zainteresowany grą w Resovii, dlatego mam nadzieję, że wszystko będzie dopięte do końca i rundę wiosenną spędzę w rzeszowskim klubie.
 
Z drużyny odeszli już Piotr Piechniak, Paweł Cygnar, Tihomir Czeneskow i Ihor Witiw.
 
Z klubem żegna się również dyrektor sportowy Jerzy Podbrożny. Jak informuje "Gazeta Codzienna Nowiny" były reprezentant Polski został zwolniony z powodu cięcia kosztów (wg nieoficjalnych informacji miał zarabiać w Resovii 7 tysięcy złotych miesięcznie).
 
źródło: Nowiny / lubelskapilka.net
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem