2011-12-27 10:12:06

Terminarz rundy wiosennej: III liga lubelsko-podkarpacka 2011/2012

Lubelski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek rundy wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
Piłkarze III ligi lubelsko-podkarpackiej wracają na ligowe boiska w weekend 17/18 marca i będą grać do 17 czerwca.
 
Zdecydowana większość spotkań zostanie rozegrana w weekendy. Na środę zaplanowano tylko jedną kolejkę (2 maja).
 
Terminarz rundy wiosennej 2011/2012 III ligi lubelsko-podkarpackiej:
 
Kolejka 16 – 17/18 marca
Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno, 18 marca (godz. 13)
Podlasie Biała Podlaska - Strumyk Malawa, 18 marca (godz. 13)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg, 18 marca (godz. 14)
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała, 18 marca (godz. 13)
Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski, 17 marca (godz. 14) 
Avia Świdnik - Stal Sanok, 17 marca (godz. 15)
Stal Mielec - Partyzant Targowiska, 17 marca (godz. 15)
Chełmianka Chełm - Limblach Zaczernie, 17 marca (godz. 13)
 
Kolejka 17 – 24/25 marca
Chełmianka Chełm - Unia Nowa Sarzyna, 24 marca (godz. 13)
Limblach Zaczernie - Stal Mielec, 24 marca (godz. 15)
Partyzant Targowiska - Avia Świdnik, 24 marca (godz. 15)
Stal Sanok - Polonia Przemyśl, 24 marca (godz. 14)           
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik, 25 marca (godz. 13)    
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 24 marca (godz. 15)     
Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska, 24 marca (godz. 15)
Strumyk Malawa - Karpaty Krosno, 25 marca (godz. 12 w Rzeszowie)
 
Kolejka 18 31 marca/1 kwietnia
Unia Nowa Sarzyna - Strumyk Malawa, 1 kwietnia (godz. 13)
Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg, 31 marca (godz. 16)
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała, 31 marca (godz. 14)     
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski, 1 kwietnia (godz. 16)  
Stal Kraśnik - Stal Sanok, 1 kwietnia (godz. 15)
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska, 31 marca (godz. 13)
Avia Świdnik - Limblach Zaczernie, 31 marca (godz. 15)
Stal Mielec - Chełmianka Chełm, 31 marca (godz. 16)
 
Kolejka 19 7 kwietnia
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna, 5 kwietnia (godz. 16)
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik, 7 kwietnia (godz. 12)
Limblach Zaczernie - Polonia Przemyśl, 7 kwietnia (godz. 12)
Partyzant Targowiska - Stal Kraśnik, 7 kwietnia (godz. 12)
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 7 kwietnia (godz. 12)
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska, 7 kwietnia (godz. 13)
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno, 7 kwietnia (godz. 11)
Siarka Tarnobrzeg - Strumyk Malawa, 7 kwietnia (godz. 12)    
 
Kolejka 20 – 14/15 kwietnia
Unia Nowa Sarzyna - Siarka Tarnobrzeg, 14 kwietnia (godz. 16)   
Strumyk Malawa - Izolator Boguchwała, 15 kwietnia (godz. 12.30 w Krasnem)
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski, 14 kwietnia (godz. 16)
Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok, 14 kwietnia (godz. 15)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Partyzant Targowiska, 15 kwietnia (godz. 16)  
Stal Kraśnik - Limblach Zaczernie, 15 kwietnia (godz. 15)
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm, 14 kwietnia (godz. 13)     
Avia Świdnik - Stal Mielec, 14 kwietnia (godz. 16)
 
Kolejka 21 – 21/22 kwietnia
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna, 21 kwietnia (godz. 16)
Stal Mielec - Polonia Przemyśl, 21 kwietnia (godz. 16)
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik, 21 kwietnia (godz. 16)
Limblach Zaczernie - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 21 kwietnia (godz. 16)
Partyzant Targowiska - Podlasie Biała Podlaska, 21 kwietnia (godz. 17)
Stal Sanok - Karpaty Krosno, 22 kwietnia (godz. 12)
Orlęta Radzyń Podlaski - Strumyk Malawa, 22 kwietnia (godz. 14)
Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg, 21 kwietnia (godz. 16)
 
Kolejka 22 – 28/29 kwietnia
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała, 29 kwietnia (godz. 16)
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski, 28 kwietnia (godz. 16)
Strumyk Malawa - Stal Sanok, 29 kwietnia (godz. 12.30 w Krasnem)
Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska, 28 kwietnia (godz. 17)
Podlasie Biała Podlaska - Limblach Zaczernie, 28 kwietnia (godz. 16)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm, 29 kwietnia (godz. 16)
Stal Kraśnik - Stal Mielec, 28 kwietnia (godz. 16)
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik, 28 kwietnia (godz. 13)
 
Kolejka 23 2 maja
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna, 2 maja (godz. 16)
Avia Świdnik - Stal Kraśnik, 2 maja (godz. 16)
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 2 maja (godz. 17)
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska, 2 maja (godz. 17)
Limblach Zaczernie - Karpaty Krosno, 2 maja (godz. 17)
Partyzant Targowiska - Strumyk Malawa, 2 maja (godz. 17)
Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg, 2 maja (godz. 16.30)
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała, 2 maja (godz. 16) 
 
Kolejka 24 – 5/6 maja
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski, 6 maja (godz. 16)
Izolator Boguchwała - Stal Sanok, 5 maja (godz. 16)
Siarka Tarnobrzeg - Partyzant Targowiska, 5 maja (godz. 17)
Strumyk Malawa - Limblach Zaczernie, 6 maja (godz. 17 w Krasnem)
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm, 5 maja (godz. 17)
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec, 5 maja (godz. 17)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik, 6 maja (godz. 17)
Stal Kraśnik - Polonia Przemyśl, 6 maja (godz. 16)
 
Kolejka 25 – 12/13 maja
Stal Kraśnik - Unia Nowa Sarzyna, 13 maja (godz. 16)
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 12 maja (godz. 16)
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska, 12 maja (godz. 17)
Stal Mielec - Karpaty Krosno, 12 maja (godz. 17)
Chełmianka Chełm - Strumyk Malawa, 12 maja (godz. 17)
Limblach Zaczernie - Siarka Tarnobrzeg, 12 maja (godz. 17)
Partyzant Targowiska - Izolator Boguchwała, 12 maja (godz. 17)
Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski, 12 maja (godz. 16.30)
 
Kolejka 26 – 19/20 maja
Unia Nowa Sarzyna - Stal Sano, 20 maja (godz. 16)
Orlęta Radzyń Podlaski - Partyzant Targowiska, 20 maja (godz. 16)
Izolator Boguchwała - Limblach Zaczernie, 19 maja (godz. 17)
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm, 19 maja (godz. 17)
Strumyk Malawa - Stal Mielec, 20 maja (godz. 17 w Krasnem)
Karpaty Krosno - Avia Świdnik, 19 maja (godz. 17)
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl, 19 maja (godz. 16)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik, 20 maja (godz. 17)
 
Kolejka 27 – 26/27 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna, 27 maja (godz. 17)
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska, 26 maja (godz. 17)
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno, 26 maja (godz. 17)
Avia Świdnik - Strumyk Malawa, 26 maja (godz. 17)
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg, 26 maja (godz. 17)
Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała, 26 maja (godz. 17)
Limblach Zaczernie - Orlęta Radzyń Podlaski, 26 maja (godz. 17)
Partyzant Targowiska - Stal Sanok, 26 maja (godz. 17)
 
Kolejka 28 – 30 maja
Unia Nowa Sarzyna - Partyzant Targowiska, 30 maja (godz. 17)
Stal Sanok - Limblach Zaczernie, 30 maja (godz. 17)
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm, 30 maja (godz. 17)
Izolator Boguchwała - Stal Mielec, 30 maja (godz. 17)
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik, 30 maja (godz. 17)
Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl, 30 maja (godz. 17 w Krasnem)
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik, 30 maja (godz. 17)
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 30 maja (godz. 17)
 
Kolejka 29 2 czerwca
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna, 2 czerwca (godz. 17)
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno, 2 czerwca (godz. 17)
Stal Kraśnik - Strumyk Malawa, 2 czerwca (godz. 17)
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg, 2 czerwca (godz. 17)
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała, 2 czerwca (godz. 17)
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski, 2 czerwca (godz. 17)
Chełmianka Chełm - Stal Sanok, 2 czerwca (godz. 17)
Limblach Zaczernie - Partyzant Targowiska, 2 czerwca (godz. 17)
 
Kolejka 30 6 czerwca
Unia Nowa Sarzyna - Limblach Zaczernie, 6 czerwca (godz. 17)
Partyzant Targowiska - Chełmianka Chełm, 6 czerwca (godz. 17)
Stal Sanok - Stal Mielec, 6 czerwca (godz. 17)
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik, 6 czerwca (godz. 17)
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl, 6 czerwca (godz. 17)
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik, 6 czerwca (godz. 17)
Strumyk Malawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski, 6 czerwca (godz. 17)
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska, 6 czerwca (godz. 17)
 
źródło: lzpn.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem