2019-03-25 19:38:37

Klasa O Jarosław: Sanoczanka Święte lepsza od LKS-u Skołoszów [Podsumowanie 17. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Jarosław
Sanoczanka Święte wygrała w Skołoszowie (fot. archiwum)
W siedemnastej serii gier jarosławskiej okręgówki Sanoczanka wygrała i odskoczyła wiceliderowi ze Skołoszowa na trzy oczka. W szalonym meczu wygrał MKS Radymno.

Spadkowicz z czwartej ligi, Granica Stubno zaledwie podzieliła się punktami z Płomieniem Morawsko. Przyjezni błyskawicznie, bo już w 1 minucie objeli prowadzenie za sprawą Grzegorza Gielarowskiego. Piłkarze Granicy nie zatrzymywali się i w 18. minucie wynik z karnego podwyższył Damian Mikulec. Miejscowi do roboty wzięli się dopiero po przerwie i w cztery minuty wyrównali stan meczu po bramkach Grzegorza Owarzanego i Pawła Szuflity.

Punktami podzieliły się także ekipy Startu Pruchnik i MKS-u Kańczuga. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1, a oba trafienia padły w samej końcówce meczu. Najpierw w 84. minucie pruchniczan na prowadzenie wyprowadził Sylwester Mazurkiewicz. Miejscowi wyrównali rzutem na taśmę po uderzeniu Marcina Piątka.

W szalonym meczu, MKS Radymno pokonał Błękitnych Grzęska 4-3. Worek z bramkami w 15. minucie rozerwał Radosław Frankiewicz i tylko przez 20 minut zawodnicy z Grżeski cieszyli się z prowadzenia. Do wyrównania doprowadził Oskar Hamacher. Kolejne bramki padły dopiero w drugiej odsłonie. Najpierw w 55. minucie Piotr Luft sprawił że goście z Radymna cieszyli się z prowadzenia. Później dwa trafienia Jakuba Domki odwróciły losy spotkania, choć na tym emocje się nie zakończyły. W 80. minucie Hamacher doprowadził do wyrównania, a w samej końcówce Jakub Herman strzelił zwycięską bramkę.

LKS Skołoszów w meczu na szczycie uległ na własnym boisku z Sanoczanką Święte. Jedyną bramkę dla Sanoczanki w tym spotkanie zdobył Hubert Bednarz w 63. minucie.

0-1 Hubert Bednarz (63)

Sanoczanka Święte: Motyka - Muszak, Kisielewicz, P.Białowąs, Kiełbowicz, Mucha (90. Sudoł), Gorczyca (70. Karbownik), Modny, Bruk (86. K.Białowąs), Gawłowski, Bednarz (78. Kobrzyński)

Żółte kartki: G.Kubas , M.Kowalski (LKS) - H.Bednarz , P.Białowąs

Sędziował: Michał Szczybyło (Lubaczów)