2011-11-22 20:11:24

Kolejni piłkarze odejdą ze Stali Stalowa Wola

Pięciu, po Marku Kusiaku, kolejnych graczy odejdzie w przerwie zimowej ze Stali Stalowa Wola. Nie pewny jest też los trenera Sławomira Adamusa.
 
Michał Mościński, Kamil Gęśla, Paweł Byrski oraz Sebastian Ciołek i Bartosz Rosłoń nie będą wiosną reprezentować barw Stali Stalowa Wola.
 
Pierwszym czterem zawodnikom Zarząd Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu, natomiast wygasający wraz z końcem roku kontrakt z Bartoszem Rosłoniem nie będzie przedłużony.

Jak informuje Echo Dnia, niemal przesądzony jest już los trenera Sławomira Adamusa. Na miejsce dotychczasowego opiekuna drużyny Stali przymierzani są szkoleniowcy zarówno z Podkarpacia, jak też z innych części kraju.
 
Ostateczną decyzje w sprawie przyszłości trenera Adamusa podejmie rada nadzorcza piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA.
 
Plusem jest fakt, że na wiosnę do drużyny wrócą zmagający się z długoterminowymi kontuzjami Krystian Getinger i Michał Kachniarz. Zarząd rozpoczął już także rozmowy z potencjalnymi nowymi zawodnikami, którzy mają wzmocnić "Stalówkę".
 
źródło: stal1938.pl / Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

xyz 2011-11-22 20:34:34 0 0

kim oni chca grac na wiosne?

piko 2011-11-24 10:15:53 0 0

Obie Stale w tej lidze jadą na awans do 3 ligi , bo za dużo mamy zespołów w 2 lidze a wystarczy tylko jedna . Smutna prawda ale tak właśnie może być .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem