2019-02-23 15:33:40

sparing: Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 0-2

Sokół Sieniawa pokonał Stalówkę w sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
W pierwszym dzisiejszym sparingu drugoligowa Stal Stalowa Wola uległa ekipie Sokoła Sieniawa 0-2.

Stal Stalowa Wola przegrała z Sokołem Sieniawa 0-2. Do przerwy bramek nie oglądaliśmy, zaś sam mecz był dość wyrównanym widowiskiem,

W drugiej odsłonie coraz śmielej zaczął sobie poczynać trzecioligowiec i w 67. minucie wynik meczu otworzył Przemysław Nalepka

Rezultat meczu w końcówce spotkania ustalił samobójczym trafieniem Bartosz Grasza.

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 0-2 (0-0)

0-1 Przemysław Nalepka (67)
0-2 Bartosz Grasza (90-samobójczy)

Stal Stalowa Wola: Łukasz Konefał - Bartosz Grasza, Grzegorz Janiszewski, Kacper Czajkowski, Bartosz Sobotka, Patryk Marut, Patryk Kuchyt, Michał Kitliński, Szymon Jopek, Piotr Mroziński, Sebastian Łętocha oraz Krystian Kalinowski, Filip Moskal, Maciej Wieprzęć.