2019-02-09 15:32:31

sparing: Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1-3

Stalówka przegrała z Górnikiem Łęczna (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugoligowa Stalówka uległa w sparingu z ligowym rywalem z Łęcznej 1-3. W Stali pojawili się nowi zawodnicy testowani.

Stal Stalowa Wola uległa Górnikowi Łęczna w meczu towarzyskim. Podopieczni Wojciecha Fabianowskiego już w 3. minucie stracili bramkę, kiedy to Robert Pisarczuk wyprowadził łęcznian na prowadzenie.

Chwilę później było już 1-1, a pięknym strzałem popisał się zawodnik. Gości ta bramka podrażniła i w 9. minucie prowadzili 1-2 za sprawą ponownie Pisarczuka.

Ten sam zawodnik nie zamierzał sie zatrzymywać, bowiem 180 sekund później ustrzelił hat-tricka i było 1-3. Do przerwy więcej bramek nie było.

Po zmianie stron trener miejscowych dał szansę kolejnym młodym zawodnikom, lecz wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1-3 (1-3)

0-1 Robert Pisarczuk (3)
1-1 Zawodnik testowany (6)
1-2 Robert Pisarczuk (9)
1-3 Robert Pisarczuk (12)

Stal Stalowa Wola: Siudak – Stasiak, Janiszewski, Waszkiewicz, Sobotka, Jopek, Mistrzyk, zawodnik testowany, Mroziński, Dziubiński, Łętocha oraz Kalinowski, Kitliński, Trubeha, Marut, Urban, Stelmach, Stępniowski, Śpiewak, Wieprzęć

Górnik Łęczna: Patryk Rojek - Marcin Pigiel, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Bartłomiej Kukułowicz, Tomasz Tymosiak, Adrian Łuszkiewicz, zawodnik testowany, Robert Pisarczuk, Paweł Sasin, Aron Stasiak oraz Krystian Wójcik, zawodnik testowany, Kamil Pajnowski, Tomasz Midzierski, Piotr Rogala, zawodnik testowany, Dawid Dzięgielewski, Kacper Jodłowski, zawodnik testowany, Jakub Cielebąk, Paweł Sasin, Krystian Wójcik.