2019-02-09 11:56:02

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3

Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Wólczanką Wólka Pełkińska. (fot. Radek Kuśmierz)
W sobotnim meczu sparingowym rozegranym w Trzebownisku Siarka Tarnobrzeg zremisowała 3-3 z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Siarka Tarnobrzeg już po czternastu minutach objęła prowadzenie w meczu z Wólczanką Wólka Pełkińska, jednak chwilę później Krzysztof Pietluch doprowadził do remisu.

Przed przerwą piłkarze Włodzimierza Gąsiora wyszli na prowadzenie. "Siarkowcy" nie wykorzystali rzutu karnego, ale jeden z graczy drugoligowca popisał się celną dobitką.

Osiem minut po przerwie Dawid Czyrny ponownie doprowadził do remisu, a kilka minut później Pietluch zdobył trzecią bramkę dla piłkarzy Marka Rybkiewicza.

W końcówce Siarka Tarnorbzeg doprowadziła do wyrównania i mecz zakończył się remisem 3-3.

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3 (2-1)