2019-02-02 14:12:25

sparing: Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 1-6

Stal Rzeszów rozgromiła Stalówkę (fot. Radosław Kuśmierz)
Istny pogrom na dzień dobry. Drugoligowa Stal Stalowa Wola uległa trzecioligowej Stali Rzeszów aż 1-6. Trzy trafienia należały do byłych zawodników Stalówki.

Stal Rzeszów już w 18. minucie wyszła na prowadzenie po przepięknym trafieniu Łukasza Mozlera. Piłkarze Stali Stalowa Wola chcieli szybko odrabiać straty, lecz trzecioligowiec dobrze grał w obronie. Drugie trafienie dla stalowców padło w 37. minucie za sprawą Tomasza Płonki.

120 sekund później było już 3-0, a z bramki cieszył się Łukasz Zagdański. Po kolejnych dwóch minutach na 3-1 strzelił Piotr Mroziński.

W drugiej odsłonie strzelał już tylko trzecioligowiec. Dwie bramki zdobył Wojciech Reiman, a jedną zdobył w końcowce Robert Trznadel.