2019-01-30 13:46:00

sparing: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 1-1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała ze Stalą Rzeszów w sparingu. (fot. Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
Stal Rzeszów zremisowała 1-1 z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza w środowym meczu sparingowym. Spotkanie odbyło się na bocznym boisku w Niecieczy.

Stal Rzeszów zremisowała z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1-1. Do przerwy prowadzili piłkarze Bruk-Betu. Bramkę zdobył jeden z zawodników testowanych.

Po przerwie piłkarze Janusza Niedźwiedzia doprowadzili do wyrównania, a konkretnie dokonał tego Tomasz Płonka. Więcej bramek nie padło i mecz zakończył się wynikiem remisowym.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal Rzeszów 1-1 (1-0)

1-0 Zawodnik Testowany (34)
1-1 Tomasz Płonka (75)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza I połowa:
Trela – Sadzawicki, Putiwcew, Szymonowicz, Miković - Kupczak Wlazło - Kiełb Purece, Skóraś – Zawodnik Testowany

Bruk-Bet Termalica Nieciecza II połowa:
Leżoń - Szeliga, Szarek, Grzelak, Słaby - Jovanovic, Miković, Kalisz, Misak, Skóraś - Vilhjálmsson

Stali Rzeszów I połowa:
Kalinowski - Basista, Kostkowski, Trznadel, Głowacki, Ligienza, Nawrot, Ceglarz, Kądziołka, Zagdański, Chromiński po przerwie zagrali
Otczenaszenko, Kaczorowski, Szeliga, Nowak, Nowacki, Płonka, Mozler, Sierant.