2019-01-29 20:01:12

sparing: Resovia - Czarni Połaniec 2-1

Resovia wygrała 2-1 w sparingu z Czarnymi Połaniec. (fot. Resovia)
Resovia pokonała 2-1 Czarnych Połaniec w meczu sparingowym rozegranym na boisku w Mielcu. Gole dla "Pasiaków" zdobyli Kamil Antonik oraz Karol Twardowski.

W pierwszej połowie sparingu pomiędzy Resovią a Czarnymi Połaniec nie padły żadne bramki. Po zmianie stron gole dla ekpiy Szymona Grabowskiego zdobyli Kamil Antonik oraz Karol Twardowski.

Drużyna z Połańca strzeliła jedną bramkę i osatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Resovia - Czarni Połaniec 2-1 (0-0)

1-0 Kamil Antonik (53)
1-1 Maciej Witek (65)
2-1 Karol Twardowski (75)

Resovia:
Daniel - Mikulec (25. Geniec), Zalepa, Makowski, Kantor - Feret, Zawodnik Testowany, Świechowski, Ogrodnik - Karólak, Buczek po przerwie zagrali Siryk, Domoń, Adamski, Kaliniec, Twardowski, Antonik, Szafar, Persak, Obłoza

Czarni Połaniec:
Piotr Gnatek – Konrad Misztal, Maciej Witek, Mateusz Załucki, Kacper Wątróbski, Filip Krępa, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Damian Skiba, Dorian Buczek. Grali także: Paweł Meszek, Patryk Tetlak, Kamil Hul, Bartosz Sobczyk, Sebastian Ryguła, Damian Bawor, Jakub Wiszniewski, zawodnik testowany.