2011-10-12 17:33:46

II liga: czerwono w Rzeszowie. KSZO lepsze od Stali

Piłkarze Stali Rzeszów w kiepskim stylu przegrali u siebie z KSZO Ostrowiec 0-2. Kibice oglądali aż trzy czerwone kartki.

Piłkarze Andrzeja Szymańskiego zagrali kolejne słabe spotkanie i znowu zostali bez punktów.

Prowadzenie dla drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego zdobył w 7. minucie meczu Mateusz Stąporski. Wynik spotkania na 2-0 dla KSZO ustalił na kilka minut przed końcem pojedynku Piotr Klepczarek.

Jakby tego było mało biało-niebiesccy kończyli mecz w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Damiana Jędryasa i Piotra Dudy. Czerwony kartonik zobaczył też zawodnik gości Michał Stachurski.

STAL RZESZÓW - KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSK 0-2 (0-1)
Bramki: Stąporski (7), Klepczarek (84)

Stal: Wietecha - Hus, Duda, Słomian, Solecki - D. Jędryas, Lisańczuk, Prokić, Reiman (87. Krzysztoń) - Maca (73. Wolański), Szala (52. Szala).

KSZO: Misztal - Stachurski, Kardas, Klepczarek, Łatkowski - Mąka (90. Żak), Nogaj (62. Persona), Kostrubała (80. Sampa Ba), Kapsa - Dylewski, Stąporski (90. Kozub).

Sędziował: Robert Marciniak z Krakowa. Żółte kartki: Lisańczuk, Hus, Reiman - Nogaj, Kardas, Stachurski. Czerwone kartki: Jędryas (34, faul taktyczny), Duda (84, faul taktyczny) - Stachurski (89, druga żółta)

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl