2011-10-08 18:28:50

II liga: "Stalówka" rozbita w Lublinie

Stal Stalowa Wola wysoko, bo aż 1-4, przegrała w ligowym pojedynku z lubelskim Motorem.

Stalówka dobrze zaczeła spotkanie. Już w 11. minucie bramkę strzelił Wojciech Fabianowski.

Motor szybko się otrząsnął - pięć minut później prowadził już 2-1 po dwóch bramkach rozgrywającego trzecie spotkanie w lidze 18-letniego Damiana Szpaka.

W drugiej części gry gospodarze strzelili kolejne dwie bramki, obie z rzutów karnych które pewnie egzekwował Sergio Batata.

MOTOR LUBLIN - STAL STALOWA WOLA 4-1 (2-1)
Bramki: Szpak (14,16), Batata (77, 87 z karnych) - Fabianowski (11).

Motor: Oszust – Dikij, Karwan, Batata (90. Pyda), Młynarski - Niżnik, Falisiewicz, Popławski, Temeriwski (83. Orłowski) - Prędota, Szpak (67. Kycko).

Stal: Ciołek – Demusiak, Kusiak, Żmuda, Radawiec (69. Białek) - Turczyn, Rosłoń, Walaszczyk, Piątkowski - Fabianowski, Skórski.

Sędziował: Artur Cicierski z Warszawy. Żółte kartki: Młynarski, Niżnik, Batata, K. Styżej - Radawiec, Skórski, Rosłoń. Czerwona kartka: Młynarski (Motor, 90 min, za drugą żółtą). Widzów: 2200.

źródło: własne / Dziennik Wschodni