2019-01-25 22:25:00

sparing: Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1-1

(fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno zremisowały z Polonią Przemyśl w sparingu rozegranym w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreakcji "Wiki" w Sanoku 1-1.

Karpaty Krosno w pierwszej połowie dominowały na boisku, ale nie potrafili pokonać golkipera Poloni Przemyśl. Jedną bramkę w tej połowie zdobyli przemyślanie.

Piętnaście minut przed końcem pierwszej części gry bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył jeden z podopiecznych Krzysztofa Łętochy.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Wciąż stroną przeważającą byli piłkarze Dariusza Jęczkowskiego, ale długo wynik meczu się nie zmieniał.

W końcówce jednak Karpaty zdołały doprowadzić do wyrównania. W 70. minucie jeden z zawodników testowanych uderzył z rzutu wolnego na tyle celnie, że wpakował piłkę do siatki Poloni. Więcej bramek nie padło i mecz zakończył się remisem 1-1.

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 1-1 (0-1)