2019-01-23 16:57:34

sparing: Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 4-1

Stalówka wygrała z Puszczą Niepołomnice w sparingu (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka nie próżnuje i dziś rozegrała trzeci mecz sparingowy podczas przygotowań do rundy wiosennej. Ekipa ze Stalowej Woli pokonała Puszczę Niepołomice 4-1.

Stal Stalowa Wola pokonała Puszczę Niepołomice w meczu towarzyskim aż 4-1. Trener Wojciech Fabianowski testował w tym meczu jednego zawodnika. Ponadto trener drugoligowca przyglądał się nadal dwóm zawodnikom, którzy od dłuższego czasu trenują ze Stalówką.

Po drugiej stronie barykady zaś testowany był Szymon Hajduk, który jesień spędził w Wólczance Wólce Pełkińska. 19-letni pomocnik dla trzecioligowca jesienią rozegrał 17 spotkań, w których strzelił 5 bramek.

Obie drużyny rozpoczęły od mocnego uderzenie, bowiem najpierw bardzo szybko na prowadzenie wyszła Stal Stalowa Wola. Już w piatej minucie był remis, lecz niedługo później Stalówka wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze dwie bramki autorstwa Piotra Mrozińskiego i Michała Kitlińskiego.

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 4-1 (2-1)

1-0 Andrzej Trubeha
1-1 Jakub Zagórski
2-1 Adrian Dziubiński
3-1 Piotr Mroziński
4-1 Michał Kitliński

Stal Stalowa Wola: Konefał – Waszkiewicz, Janiszewski, zawodnik testowany, Sobotka, Kitliński, Mroziński, Pietras, Trąbka, Dziubiński, Trubeha oraz zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wieprzęć, Śpiewak, Stasiak, Sobotka, Marut, Mroziński, Chmura, Urban, Dziubiński, Łętocha, Siudak, Mistrzyk, Pietras, Kitliński.

Puszcza Niepołomice: zawodnik testowany - Jakub Zagórski, Łukasz Furtak, Wiktor Żytek, Bartosz Widejko - Jakub Wojtaszek, Przemysław Sajdak, Marcin Stefanik, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Marcin Orłowski oraz Damian Smoleń - Łukasz Furtak, Michał Zając, Patryk Kura, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.