2019-01-23 14:01:55

sparing: Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Stal Mielec wygrała 1-0 z Sandecją Nowy Sącz. (fot. Adrian Kura)
W środowym spotkaniu sparingowym Stal Mielec pokonała Sandecję Nowy Sącz 1:0 po bramce Sergio Mendigutxia.

Od początku spotkania zespołem lepszym wydawała się Stal Mielec, natomiast najlepszą sytuację do strzelenia bramki miała Sandecja Nowy Sącz a konkretnie Bartłomiej Dudzic, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Stali.

Na początku drugiej połowy piłkę w pole karne dogrywał Łukasz Wroński a sytuację na bramkę zamienił Sergio Mendigutxia. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1-0 (0-0)

1-0 Sergio Mendigutxia  (46)

Stal Mielec:
Damian Primel – Marcel Gąsior,  Leandro, Denis Gojko, Andreja Prokić, Peter Dungel, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Jonatan de Amo Perez, Rafał Grodzicki  po przerwie na boisko weszli Seweryn Kiełpin –  Krzysztof Kiercz, Martin Dobrotka, Josip Soljić, Kacper Sadłocha, Krystian Getinger, Łukasz Seweryn, Sergio Mendigutxia, Łukasz Wroński