2019-01-12 13:36:48

sparing: Karpaty Krosno - Przełom Besko 5-3

Karpaty Krosno zaczęły rok 2019 od zwycięstwa. Pokonali Przełom Besko. (fot. Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno pokonały Przełom Besko 5-3 w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną.

Karpaty Krosno do przerwy prowadziły 1-0 z Przełomem Besko. Jedyną bramkę w pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry zdobył Grzegorz Gierlasiński.

Po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami z obu stron. Ostatecznie Karpaty wygrały 5-3. Pozostałe bramki dla ekipy Dariusza Jęczkowskiego zdobyli Marek Zięba, Kamil Kasperkowicz oraz dwa trafienia dołożył Filip Brożyna.

Karpaty Krosno - Przełom Besko 5-3 (1-0)