2019-01-07 12:56:03

Damian Szpak, Mateusz Wołos, Jan Matera odchodzą z Avii Świdnik

Podobne tematy Avia Świdnik 3 liga gr. IV
Piotr Prędota przedłużył umowę z Avią Świdnik. Będzie grał kolejne pół roku w trzecioligowcu. (fot. Avia Świdnik)
Damian Szpak, Mateusz Wołos oraz Jan Matera odchodzą z Avii Świdnik. Natomiast nowy kontrakt z trzecioligowcem podpisał Piotr Prędota. 36-latek związał się z Avią pół roczną umową.
 
Damian Szpak, Mateusz Wołos oraz Jan Matera odchodzą z trzecioligowca. Szpak to wychowanek Sygnału Lublin. W swojej karierze grał w Motorze Lublin, Górniku Łęczna, Orlętach Radzyń Podlaski czy Radomiaku Radom. Przed ostatni rok bronił barw Avii Świdnik. W zeszłej rundzie wystąpił w zaledwie sześciu meczach, a tylko raz rozpoczął spotkanie od pierwszej minuty.
 
Wołos swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w Sparcie Rejowiec Fabryczny, ale od 2,5 roku bronił braw Avii. W poprzedniej rundzie zagrał w ośmiu meczach i zdobył jedną bramkę w 3 lidze gr. IV.
 
Natomiast Matera był wypożyczony z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, ale zostało ono skrócone. Umowa również skończyła się Kacprowi Drelichowi, ale po początkowym zainteresowaniu Sokoła Sieniawa wiele wskazuje na to, że Drelich pozostanie w ekipie "Żółto-niebieskich".
 
Za to nowy kontrakt parafował Piotr Prędota. 36-latek spędzi w Avii Świdnik kolejne pół roku.Działacze Avii nie śpieszą się z transferami, bowiem nie jasna jest przyszłość Wisły Puławy. Gdyby sytuacja finansowa "Dumy Powiśla" się nie ustabilizowała to Avia chętnie by ich zakontraktowała.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

sobka 2019-01-07 20:51:57 0 1

Jan Mater.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem