2011-10-01 21:37:23

II liga: Resovia pokonała Pogoń Siedlce

Resovia Rzeszów wygrała w spotkaniu wyjazdowym z Pogonią Siedlce 2-1, strzelając obie bramki w ciągu dwóch minut.

Resoviacy kompletnie zaskoczyli gospodarzy zdobywając dwie bramkiw ciągu dwóch minut. Napierw Michał Twardowski przejął piłke w okolicy 16 metra bramki Pawła Nerka, po czym bez namysłu skierował ją do siedleckiej bramki.

Po wznowieniu gry Pasiaki przejeły piłkę ruszając z kontrą, którą skutecznie wykończył Dariusz Kantor.
Gospodarze dążyli do wyrównania, jednak odpowiedizeli tylko jednym trafieniem. Rutynowany Jacek Kosmalski wypracował rzut karny, który sam zamienił na bramkę.

POGOŃ SIEDLCE - RESOVIA RZESZÓW 1-2 (0-2)
Bramki: Kosmalski (72.-karny) -  Twardowski (23),  Kantor (24).

Pogoń: Nerek - Kwiatkowski (31' Marchel), Krystosiak, Lendzion, Guzek - Agu, Rodak (31' Kaliszewski), Paczkowski (90' Konasiuk), Demianiuk (45' Dziewulski) - Czerkas, Kosmalski.

Resovia: Pietryka - Kozubek, Baran, Bogacz, Horodeński - Kot (69' Krzak), Nikanowycz, Chrabąszcz, Szkolnik - Kantor (80' Piechniak), Twardowski (85' Hajduk).

Sędziował: Grzegorz Pożarowczyk z Lublina. Żółte kartki: Kwiatkowski, Rodak, Czerkas - Kot, Bogacz, Kozubek. Widzów: 2000.

źródło: własne / cwks-resovia.pl