2011-09-25 18:49:52

III liga: Karpaty Krosno ograły Limblach Zaczernie

Karpaty Krosno pokonały w ligowym pojedynku beniaminka ligi drużynę Limblachu Zaczernie 2-0.

Bramkę dla Karpaty już w drugiej minucie spotkania strzelił Kamil Radulj. Po przerwie na 2-0 podwyższył Bartłomiej Buczek.

KARPATY KROSNO – LIMBLACH ZACZERNIE 2-0 (1-0)
Bramki: Radulj (2), Buczek (72)

Karpaty: Hajduk - Jarząb (86. Pudło), Gonet, Łukaczyński, Włodarski - Sikorski (75. Woźniak), Chmielowski, Stanisz (82. Rachwał), Koncewicz (53. Sedlaczek) - Buczek, Radulj.

Zaczernie: Radoń - Róg, Polak, Brogowski, Weres - Blim (70. Stąporski), Ryniewicz (75. Ciuła), Szyszka (75. Pilecki), Gilar - Bukała (61. Adamczyk), Płonka.

Sędziował: Małodziński z Mieleca. Żółte kartki: Stanisz, Radulj (Karpaty). Widzów: 400.

źródło: własne / karpatykrosno.net