2011-09-25 12:57:30

II liga: Stal Rzeszów przegrała piąty raz z rzędu

Stal Rzeszów poniosła piątą z rzędu ligową porażkę. Tym razem biało-niebiescy przegrali w podkrakowskich Niepołomicach z miejscową Puszczą 0-3.

Rzeszowianie od 75. minuty grali w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą kartkę w tym meczu otrzymał Damian Wolański.

Trzy minut później gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Mateusza Cholewiaka.

W ciągu następnych siedmiu strzegącego tego dnia bramki Stali Jakuba Giertla ograł po raz kolejny Cholewiak, a następnie Łukasz Nowak ustalając wynik spotkania na 3-0 dla Puszczy.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - STAL RZESZÓW 3-0 (0-0)
Bramki:
Cholewiak 2 (78, 82), Nowak (85)

Puszcza: Kwedyczenko - Zontek, Księżyc, Kowalski, Radwański - Janik, Morawski (75. Nowak), Kok (79. Żywczak), Cholewiak - Mizia (87. Kowalczyk), Kałat (62. Jaromin).

Stal: Giertl - Czarny, Słomian, Zaborowski, Solecki - Florian (83. Kloc), Lisańczuk (80. Szala), Reiman, Prokić ( 21. D. Jędryas) - Maca (86. Rzeźnik), Wolański.

Sędziował: Robert Podlecki z Lublina. Żółte kartki: Zontek, Radwański - Solecki, Wolański, Reiman. Czerwona kartka: Wolański (75, za drugą żółtą). Widzów: 500.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl