2018-10-22 13:54:28

Klasa O Dębica: Wielkie strzelanie Kamieniarza Golemki [Podsumowanie 11. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Kamieniarz Golemki (żółte stroje) ostro postrzelał Monisowi Bielowy (fot. Bodzos Podgrodzie)
W minionej kolejce nie obyło się bez niespodzianek. Największą sprawiła chyba Victoria Czermin która przegrała w Głowaczowej, dzięki czemu Lechia Sędziszów Małopolski została wiceliderem. Wielkie strzelanie urządził sobie Kamieniarz Golemki.

Lechia Sędziszów Małopolski nie miała większych problemów z pokonaniem Victorii Ocieka, mimo że do przerwy podopieczni Macieja Bilińskiego przegrywali 0-1. Po zmianie stron szybko wyrównał Michał Jaworek. Ostatnie 10 minut należało do do Lechii, bowiem najpierw na 2-1 strzelił Kamil Potwora, a w końcówce ten sam zawodnik podwyższył wynik.

Niemałą niespodziankę sprawił LKS Głowaczowa pokonując Victorię Czermin, która przespała końcówke meczu.  Jako pierwsi do bramki trafili gospodarze za sprawą Bogusława Majewskiego w 27. minucie i to było póki co na tyle jeżeli chodzi o bramki miejscowych. Inicjatywę przejęła Victoria która chwilę później wyrównała za sprawą Kamila Klosa

Po zmianie stron Victoria jeszcze dołożyła dwie bramki autorstwa Wojciecha Sobonia i chcąc spokojnie dograć mecz oddała inicjatywe miejscowym. Od tej pory gospodarze zaczęli odwracać wynik meczu. Najpierw w 83. minucie kontaktową bramkę zdobył Bartosz Knych, zaś dwie minuty później mieliśmy remis za sprawą Grzegorza Ostaszewskiego. W końcówce ponownie Bartosz Knych trafił do siatki i to gospodarze cieszyli się z wygranej.

Monis Bielowy nie będzie miło wspominał starcia z Kamierzaem Golemki, który do przerwy prowadził już 0-3 po bramkach Mateusza Pasika, Bartlomieja Motyki i Janusza Wolańskiego. Po wznowieniu gry szybko na 0-4 podwyższył Marcin Juszkiewicz i wydawalo się że będzie to bardzo radosny mecz podopiecznych Krzysztofa Kurka. Chwilę później Monis postanowił na chwilę popsuć humory strzelając dwie szybkie bramki autorstwa Adriana Łączyńskiego i Kamila Adamczaka

Zlość dlugo nie trwała, bowiem Dariusz Kantor minutę później powiększył przewagę. Czas upływał i zawodnicy gości strzelali kolejne bramki. W 67. minucie podwyższył Michał Lada a trzy minuty później na 2:7 podwyższył Bartłomiej Motyka. Wynik meczu na dziesięć minut przed końcem ustalił Janusz Wolański.

0-1 Mateusz Pasik (8)
0-2 Bartłomiej Motyka (38)
0-3 Janusz Wolański (44)
0-4 Marcin Juszkiewicz (47)
1-4 Adrian Łączyński (57)
2-4 Kamil Adamczak (58)
2-5 Dariusz Kantor (59)
2-6 Michał Lada (67)