2011-08-31 11:58:27

Krzysztof Hus i Patryk Kapuściński w Stali Rzeszów

Krzysztof Hus oraz Patryk Kapuściński dołączyli do kadry drugoligowej Stali Rzeszów.
 
Krzysztof Hus ma 21 lat. Jest wychowankiem Orłów Rzeszów, skąd bardzo szybko przeniósł się do Stali. W czerwcu 2009 roku został piłkarzem ekstraklasowej Jagielloni Białystok. Nie mając szans na grę w pierwszej drużynie "Jagi" został wypożyczony do Stali i grał w niej przez cały sezon 2009/2010.
 
Wiosną bieżącego roku reprezentował, również na zasadzie wypożyczenia barwy Wisły Płock. Swój ostatni mecz zagrał w jej barwach przeciwko Stali Stalowa Wola (7 maja 2011). Obecnie leczy kontuzję po faulu Jarosława Piątkowskiego, który uderzył go łokciem czego efektem była złamana żuchwa. Po badaniach okazało się, że Hus na mózgu ma krwiaka. Piłkarz nie zdecydował się na leczenie operacyjne. W tej chwili trwa kuracja lekami.
 
Drugi z pozysaknych przez Stal graczy Patryk Kapuściński ma 18 lat. Gra na pozycji obrońcy. Ostatnio reprezentował barwy Stali Mielec.
 
 
źródło: Stal Rzeszów

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem