2018-09-03 09:45:42

4 liga: Wisłok Wiśniowa pokonał Karpaty Krosno w meczu niewykorzystanych karnych

Pomimo dwóch podyktowanych rzutów karnych, po jednym dla każdej drużyny, bramki zdobyli wyłącznie gospodarze. Wisłok Wiśniowa ograł na własnym boisku krośnieńskie Karpaty 2:0.

Wynik rozegranego w niedzielne popołudnie spotkania pomiędzy Wisłokiem Wiśniowa a Karpatami Krosno otworzył w dziewiętnastej minucie Kacper Szymański.

Zaledwie trzy minuty po przerwie przed okazją na podwyższenie prowadzenia stanął Mateusz Rutyna, lecz strzał oddany przez niego z rzutu karnego obronił bramkarz gości, Mateusz Krawczyk.

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, i tak też mogło stać się w sześćdziesiątej szóstej minucie za sprawą drugiej w tym spotkaniu próbie pokonania bramkarza rywali z jedenastego metra, tym razem podjętej przez napastnika Karpat Krosno – Marka Fundakowskiego. Także i w tej sytuacji piłka nie zatrzepotała jednak w siatce.

W doliczonym czasie gry wynik dla drużyny Krzysztofa Koraba ustalił Michał Szymański, pieczętując tym samym gospodarzy w starciu z krośnianami. Dzięki trzem punktom zdobytym w tym spotkaniu, Wisłok Wiśniowa plasuje się na drugim miejscu w tabeli IV ligi, z piętnastoma punktami na koncie. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego z sześcioma „oczkami” zajmują dwunastą pozycję.

1-0 Kacper Szymański(19)
2-0 Michał Szymański(90+2)