2018-09-01 21:55:05

Stal Gorzyce wygrała z KS Wiązownica

Stal Gorzyce wygrywa z KS Wiązownica (fot. archiwum)
Stal Gorzyce w końcu się doczekała i wygrała w tym sezonie w IV lidze. Pierwsza porażka KS-u Wiązownica na wyjeździe.

Trudna sytuacja Stali Gorzyce podwójnie zmotywowała gospodarzy. Zawodnicy KS-u Wiązownica chyba zbyt luźno podeszli do beniaminka, bowiem już w 20. minucie przegrywali 2-0.

Wynik tego spotkania otworzył już w 13. minucie Patryk Tur, który wykorzystał idealne podanie od Grzegorza Szymanka. Siedem minut później asystujący przy pierwszej bramce podwyższył prowadzenie.

Przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Arkadiusz Gil i Stal była już w mniej komfortowej sytuacji. Po zmianie stron gospodarze głównie bronili wyniku i swój cel osiągneli, zdobywając pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

1-0 Patryk Tur (13)
2-0 Grzegorz Szymanek (20)
2-1 Arkadiusz Gil (37)

Stal Gorzyce: Kozioł – Łuczakowski, Winiarski, Wilk, Bernaś (88. D. Idec) – B. Idec (77. Szustak), Tur (85. Stelmach), Machowski, Toś, Pawlik (70. Falasa) – Szymanek

KS Wiązownica: Michałowicz – R. Gil (85. Bałanda), Sokolenko, Halejcio, Baran – A. Gil, Lorenc, Daniel, Pigan (75. Bartnik) – Rop, Michalik

Żółte kartki: Szymanek - Sokolenko, Halejcio, Daniel
Czerwona kartka: Halejcio (90 - za drugą żółtą)

Sędziował: Gerard Gawron (Mielec).