2018-08-19 18:53:22

Stal Rzeszów zdeklasowała Orlęta Radzyń Podlaski i jest nowym liderem 3 ligi gr. IV

Piłkarze Stali Rzeszów rozgromili Orlęta Radzyń Podlaski 5-0 i zasiedli na szczycie tabeli 3 ligi grupy IV.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia w świetnym stylu ograli Orlęta Radzyń Podlaski. Losy pojedynku zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie.

Prowadzenie Stali Rzeszów dał w 2. minucie spotkania Tomasz Płonka, który trafił do siatki głową po dośrodkowaniu Dariusza Jareckiego.

Wynik spotkania na 2-0 podwyższył kwadrans później Julien Tadrowski, który - także głową - pokonał Roberta Nowackiego.

Chwilę później kolejnego gola dla Stali Rzeszów zdobył Piotr Ceglarz popisując się pięknym uderzeniem z ponad 30 metrów.

Pomimo wysokiego prowadzenie rzeszowianie wciąż atakowali. Pomiędzy 25. a 26. minutą padły kolejne dwie bramki. Najpierw głową po rzucie rożnym trafił Dariusz Jarecki, a chwilę później z kilkunastu metrów przymierzył Dominik Chromiński.

Po zmianie stron piłkarze Stali Rzeszów kontrolowali przebieg gry. Mieli jeszcze kilka okazji, ale gola zdobyć się nie udało. Tak czy inaczej pewne zwycięstwo 5-0 dało im awans na pozycję lidera rozgrywek 3 ligi gr. IV.

1-0 Tomasz Płonka (2)
2-0 Julien Tadrowski (17)
3-0 Piotr Ceglarz (20)
4-0 Dariusz Jarecki (25)
5-0 Dominik Chromiński (26)

Stal Rzeszów:  Leonid Otczenaszenko - Robert Trznadel (63. Damian Kostkowski), Julien Tadrowski (63. Hubert Kotus), Peter Basista, Dariusz Jarecki, Damian Nowacki, Adrian Ligienza (63. Łukasz Mozler), Wojciech Reiman (71. Sławomir Szeliga), Piotr Ceglarz, Dominik Chromiński (63. Łukasz Zagdański), Tomasz Płonka.

Orlęta Radzyń Podlaski: Robert Nowacki - Bartosz Ciborowski, Rafał Kiczuk, Radosław Kursa, Patryk Szymala, Jakub Kaganek, Michał Panufnik (72. Rafał Jaworski), Artur Sułek, Karol Rycaj, Maciej Wojczuk (82. Karol Kalita), Arkadiusz Korolczuk (30. Jurij Perin).

Sędziował: Artur Szelc (Krosno).
Żółte kartki: Panufnik, Wojczuk, Jaworski.
Widzów: 850.

Wyniki meczów 3. kolejki:

Oby tak dalej!

Ja 2018-08-19 19:32:54

Dopiero początek sezonu a tu już widać takie zgranie?!Jest Super!:)))

~anonim 2018-08-19 19:39:21

Ta drużyna dopiero się zgrywa, w miesiąc i tak dużo zostało zrobione. Panie Prezesie wielkie brawa dla Pana.

kibic 2018-08-19 20:02:05

Wychodzi na to, że Stal i Resovia chcą się zamienić ligami...

thg 2018-08-19 20:27:58

czy wojewoda zamkną dzisiaj stadion ,bo widzów ok 80.Polecam zdjęcie trybun na podkarpaccy kibice.Te 850 widzów to chyba z kosmosu.Widzę,że komunistyczne przyzwyczajenia i zakłamanie nadal wiedzie prym w tym klubie.Tylko kogo prezesi tego klubu chcą okłamać-mieszkańców Rzeszowa czy samych siebie?

Do Thg 2018-08-19 20:49:33

Ty gosciu to chyba nie w temacie albo zasady liczenia z resovi przenosisz. Na mecz Stali nie wejdziesz bez przystawienia biletu/karnetu do czytnika przy bramce. Także liczba 850 jest moim zdaniem raczej kiepska ale prawdziwa. Będzie lepiej. Tylko Stal!

Fan 2018-08-19 21:20:13

Kto był na meczu widział jak jest. Portal Podkarpaccykibice czekał jak zacznie formować się młyn i rzucił zdjęcie w internet aby resovia nie wyglądał blado przy Stali. Jak już młyn się uformował i później 3 sektory śpiewały na stojąco na zmieściło się do standardów gościa z Sanoka który prowadzi ten portal.

~anonim 2018-08-19 21:32:30

A jednak w Rzeszowie mozna grać efektowny futbol. Brawo Stal!

thg 2018-08-19 21:41:22

faktycznie było 850 os.tylko z powodu silnego słońca 800 oglądało mecz w cieniu w parku maszyn!!!

Do tgh 2018-08-19 22:46:05

Co Cie to interesuje ilu było kibiców na meczu Stali? Zajmij się poprawą frekwencji na meczach swojej drugoligowej drużyny bo tam za bardzo szału nie ma.

Qq 2018-08-19 22:55:56

Ten hejtuje frekwencję Stali, choć resoraków było jeszcze mniej na meczu z ciekawym rywalem bo liderem, Górnikiem Łęczna nie zapominając o wyższym szcZeblu rozgrywkowym. Nie zapomnij że kibice jeszcze zasiedli na trybunie po drugiej stronie. To nie to co wasz kurnik że przyjdzie 300 osób i pełna trybuna :D

Hmaq 2018-08-19 23:01:16

Brawo trenerze!!!!! Nie spodZiewałem sie takiej gry na samym początku sezonu!!! A prezesowi dziękujemy.!!!

Resoviensis 2018-08-20 10:13:55

Dopiero trzecia kolejka! Spokój!

Olo 2018-08-20 10:41:29

I co że trzecia kolejka? Motor beznadziejny (remisy z Avią i Sołą, które na koniec ligi będą w drugiej połowie tabeli), KSZO słabiutkie, ambitna Chełmianka nie da rady grać dobrze cały sezon (dokładnie tak samo było rok temu), Wisła i Hutnik czołówka ale bez błysku. Stal gra nie tylko całkiem dobrze ale przede wszystkim skutecznie. Pozostaje pytanie na ile kolejek przed końcem Stal awansuje (stawiam że już w 27 kolejce będzie pozamiatane) no i ile bramek strzelą Motorowi (stawiam że 4:)

Do olo 2018-08-20 11:02:32

Czy ty bajki piszesz?. W tamtym sezonie tez dobrze zaczeli a pozniej byla jedna wielka kupa.

motor 2018-08-20 12:17:45

uczciwie to Stal i Puławy między siebie powalczą o awans.Motor gra przyzwoicie pierwsze 45 minut. w 2 połowach nie mają zupełnie siły. w Lublinie przez 60 minut Solą nie umiala wyjść z połowy potem Motor to były stojące słupki czekające na wyrok. zanim.oni dojdą do formy to będą tracić z 9 pkt do.lidera

Do graf 2018-08-20 12:34:20

Motor te lepsze dni ma juz bodajze od czterech lat i dalej tkwi na czwartym poziomie.

Kpina !!!! 2018-08-20 18:33:46

Ja nie mogę co za podniecenie " tłumem " kibiców haha ! 850 ? Niech będzie 1 000 nawet i co ? Kpiny ! Miasto ok. 200 tys. Mieszkańców i takie tłumy :)))
W Rzeszowie nie ma chyba zapotrzebowania na piłke nożną !!! Może postawić wyłacznie na żużel , boks czy zapasy jak kiedyś ?
Przy takich tłumach na piłce nożnej wystarczy 3 czy hahahaha 850 ludzi buahahaha

sd 2018-08-20 19:08:48

Te zwierzeta z resovii co wczoraj ganialy i bily naszych kibicow kolo leclerca mam nadzieje ze karma wroci!

kibic podkarpacki 2018-08-20 19:23:06

A nie pisałem wczesniej W STALI bedzie tylko lepiej !

:)))) 2018-08-20 19:27:46

Marzyciel hahahaha :))))

Do sd 2018-08-21 09:20:43

Racja, to trzeba śmiało przyznać że frekwencje mamy słabą, ale mysle ze ruszy sie to do przodu ze wzgledu na dobry marketing. 850 to i tak duzy progres :D Mimo wszystko zaczęło przychodzi więcej ludzi i miejmy nadzieje ze z meczu na mecz bedzie jesZcze lepiej. Martwic sie o frekwencje moze Resovia, bo na mecz z liderem rozgrywek 2ligi przyszło ich tylko 700 z hakiem.