2011-08-14 13:02:49

III liga: Partyzant Targowiska - Stal Mielec 1-0

Partyzant Targowiska wygrał ze Stalą Mielec 1-0 w meczu 1. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Autorem zwycięskiego trafienia był Marcin Borowczyk, który wpisał się na listę strzelców w 45. minucie pojedynku.

Goście kończyli mecz w dziesiątkę. W 76. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Rafał Pydych.

PARTYZANT TARGOWISKA - STAL MIELEC 1-0 (1-0)
Bramka: Borowczyk (45+1).

Partyzant: Krawczyk - Płonka, Zych, Konrad, Słaby - Sierżęga (70. Fryc), Łanucha (75. Remut), Wierdak, Nikody (75. Wójcik), Borowczyk - Gryboś (60. Zarzyka).

Stal: Daniel - Kołacz, Cichosz, R. Pydych, K. Pydych - Kardyś (55. Kołodziej), Kościelny, Skiba (80. Skała), Wolański Michał, Wolański Mariusz (84. Wrona) - Buczyński (46. Romanek).

Sędziował: Sławomir Chmiel z Rzeszowa. Żółte kartki: Łanucha - Skiba, R. Pydych. Czerwona kartka: R. Pydych (76, druga żółta). Widzów: 600.

źródło: własne / partyzant54.futbolowo.pl