2018-08-12 12:08:23

Grad bramek w meczu Sokoła Kolbuszowa Dolna z Watkem Koroną Rzeszów

Gospodarze podzielili się punktami po emocjonującym meczu (fot. archiwum)
Prawdziwy grad goli zafundowali kibicom gracze z Kolbuszowej i Rzeszowa. W meczu pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna z Watkem Koroną Rzeszów padło aż 6 bramek.

Sokół Kolbuszowa Dolna i Korona Rzeszów z przytupem przywitały rozgrywki czwartoligowe. Po uroczystej części, miejscowi lepiej prezentowali się na tle drużyny z Rzeszowa, stwarzając sytuacje bramkowe. Takową wykorzystali w 14. minucie, a autorem historycznego trafienia w 4 lidze był Łukasz Gorzelany

W końcówce pierwszej połowy przebudzenia doznała Korona i groźnie zaatakowała, lecz górą byli zawodnicy gospodarzy. Po przerwie Korona Rzeszów zaczęła atakować i w 53. minucie Eryk Sarzyński wyrównał.

To nie podłamało gospodarzy i dziewięć minut później Kołacz wyprowadził na prowadzenia gospodarzy. Nie dali odpocząć kibicom aktorzy tego widowiska, bowiem już w 65. minucie było 2-2, a autorem bramki był Rafał Bober.

Nie minęła minuta a znowu na prowadzeniu był Sokół, bowiem Dominik Ferenc niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki. Ostatnii w tym meczu cios zadał Eryk Sarzyński, ustalając wynik meczu.

W końcówce Korona Rzeszów mogła zdobyć zwycięską bramkę, lecz ostatecznie mecz zakończył się remisem.

1-0 Gorzelany (14)
1-1 Sarzyński (53)
2-1 Kołacz (61)
2:2 Bober (65)
3:2 Ferenc  (65-samobójcza)
3:3 Sarzyński (76)