2018-08-01 13:28:28

sparing: Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Wiśniowa 4-1

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała w meczu towarzyskim Wisłok Wiśniowa 4-1. Trzecioligowiec do przerwy prowadził czteroma bramkami.

Wólczanka Wólka Pełkińska ograła Wisłok Wiśniowa 4-1. Już po nieco ponad kwadransie gry Maciej Lech uderzeniem z rzutu wolnego dał prowadzenie ekipie Grzegorza Sitka. Chwię później Patryk Szewc zdobył drugą bramkę.

Na 3-0 podwyższył Dorian Buczek uderzeniem głową po wrzutce Mateusza Podstolaka. W 36. minucie Mateusz Kocur strzelił czwartą bramkę dla Wólczanki.

Po zmianie stron ekipa Wisłoka Wiśniowa zdołała strzelił bramkę honorową. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Wólczanki Wólka Pełkińska 4-1.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłok Wiśniowa 4-1 (4-0)

1-0 Maciej Lech (17)
2-0 Patryk Szewc (19)
3-0 Dorian Buczek (22)
4-0 Mateusz Kocur (36)