2018-07-26 10:21:36

sparing: Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 2-1 (1-0)

Przygotowujący się do rozgrywek 3 ligi Sokół Sieniawa w meczu kontrolnym pokonał Izolator Boguchwała 2-1 (1-0). W drużynie Sokoła mocno wyróżnił się testowany napastnik.

Spotkanie kontrolne pomiędzy Sokołem Sieniawa a Izolatorem Boguchwała rozegrane zostało na murawie Huraganu Gniewczyna.

W pierwszej gra była równa, ale ostatecznie to Sokół tuż przed przerwą wyszedł na prowadzenie. Bramkę po bardzo dobrej akcji zdobył testowany przez trenera Szymona Szydełko napastnik.

W drugiej części spotkania to Izolator jako pierwszy zdobył gola. Wybicie od bramki głową przedłużył Dawid Pałys-Rydzik i piłka trafiła pod nogi rozpędzonego testowanego przez Izolator skrzydłowego. Podciągnął on z piłką kilka metrów i z dużym spokojem przelobował Pawła Pawlusa

Bramka dla Sokoła padła w końcowej części meczu i wyglądała dość kuriozalnie. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka odbiła się od pleców Mateusza Jędryasa i wpadła do bramki obok zaskoczonego bramkarza.

SOKÓŁ SIENIAWA - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (1-0)

1-0 Testowany
1-1 Testowany 1
2-1 Jędryas M.

Sokół 1 połowa: Korziewicz - Lis, Padiasek S., Sivyj, Skala, Kapuściński, Jędryas D., Majda,  Brocki, Surmiak (Purcha), Testowany
Sokół 2 połowa: Pawlus - Pelc, Sivyj, Padiasek M, Kardyś, Kalin, Kasza, Bursztyka, Jędryas M., Wąsik, Wilusz

Izolator 1 połowa: Kaszuba - Wilk K., Bogacz, Wiącek, Gajdek, Domin, Kachniarz, Dobrzański, Pałys-Rydzik, Testowany 1, Róg
Izolator 2 połowa: Testowany- Wilk. J, Testowany 2, Bogacz, Brogowski, Ziarnik, Dobrzański, Zieliński, Pałys-Rydzik, Testowany 1, Dudek