2018-07-23 14:07:18

sparing: Sokół Sieniawa - Kryształ Werbkowice 4-1

Sokół Sieniawa pokonał Kryształ Werbkowice 4-1 w trzecim spotakniu kontrolnym w przerwie letniej przed sezonem 2018/19.

Sokół Sieniawa zagrał już trzy sparingi przed nowym sezonem. W ostatnim z Kryształem Werbkowice podopieczni Szymona Szydełko wygrali aż 4-1, choć do przerwy był remis 1-1.

Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Mateusz Padiasek oraz Łukasz Bursztyka. Jedną bramkę piłkarze Kryształu strzelili sobie sami, a czwartą bramkę dołożył zawodnik testowany przez sztab szkoleniowy Sokoła Sieniawa.

Sokół Sieniawa - Kryształ Werbkowice 4-1 (1-1)