2018-07-23 12:05:51

Krzysztof Szymański odchodzi z Izolatora, w przyszłym sezonie zagra w Stali Łańcut

Untitled 2Krzystof Szymański (po lewej) w Izolatorze był jednym z najbardziej skutecznych zawodników (fot. zksizolator.pl)
Kończy się przygoda Krzysztofa Szymańskiego z Izolatorem Boguchwała. Doświadczony napastnik po pięciu sezonach zdecydował się na zmianę klubu. W przyszłym sezonie zagra w Stali Łańcut.
 
Krzysztof Szymański do Izolatora Boguchwała trafił w przerwie między rundami sezonu 2013/14. Od tego czasu nieprzerwanie reprezentował barway biało-zielonych. W przeciągu tego czasu rozegrał 124 mecze i zdobył 46 goli.
 
W ostatnim meczu w barwach Izolatora, Szymański pożegnał się klubem w najlepszy możliwy sposób, skompletował hatrricka a jegod drużyna pokonała Rzemiślnika Pilzno
 
34-letni napastnik w przyszłym sezonie będzie grał w Stali Łańcut. W Łancucie szkoleniowcem jest Jakub Słomski, który ściągnął Szymańskiego do Izolacji. Nie jest to jedyny zawodnik, który wcześniej grał w Boguchwale, a teraz za namową trenera Słomskiego przeniósł się do Stali Łańcut.
 
W zespole z Łańcuta grają też Kamil Kawa, Bartosz Karwat, Arkadiusz Burak.
 
kairo

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

bigos 2018-07-23 13:11:40 3 6

Łańcut montuje pakę, a Izolator to jak się utrzyma to będzie ich szczyt w tym sezonie

Żurek 2018-07-24 20:28:22 3 0

Paka na serie A. Skończy się kasa i Łańcut wyląduje w B klasie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem