2018-07-19 11:17:00

sparing: Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 0-1

Czarne chmury nad Krosnem w czasie sparingu z Polonią Przemyśl. Czy również takie same wiszą nad Karpatami? (fot. Karol Słomka/KarpatyKrosno)
Karpaty Krosno przegrały 0-1 z Polonią Przemyśl w kolejnym meczu sparingowym przed startem sezonu 2018/19 w czwartej lidze podkarpackiej. Dariusz Jęczkowski nie testował nikogo z zewnątrz.

Karpaty Krosno uległy Polonii Przemyśl 0-1. Bramkę pięć minut przed końcem meczu strzelił były zawodnik Karpat - Adrian Buszta.

Dariusz Jęczkowski nie testował w tym meczu nikogo, bo sytuacja finansowa Karpat jest nie do pozazdroszczenia. Krośnianie będą w kampanii 2018/19 stawiać na swoich wychowanków.

Natomiast w Polonii Przemyśl zagrali Tomasz Walat i Adrian Buszta. Ponadot w ekipie Grzegorza Opalińskiego wystąpili Mateusz Lorenc z KS Wiązownica i Michał Cach z Resovii. W Polonii w przyszłym sezonie grać będzie również Jaromir Skiba ze Stali Rzeszów.

Nowy opiekun przemyskiej "barcelonki" rozgląda się jeszcze za kolejnymi zawodnikami. Priorytetem dla niego jest sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika, bo kontuzję leczy Paweł Piątek.

Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 0-1 (0-0)

0-1 Adrian Buszta (85)

Komentarze: 12

~anonim 2018-07-19 11:26:34

Świetny zespół, jest jakość. Polonia idzie po 3 ligę

Krajan 2018-07-19 12:12:31

Do takich wyników Karpat trzeba się przyzwyczaić. Nic nie da ściąganie do drużyny
"emerytów". Za rok czeka nas kolejne rozczarowanie - spadek do klasy O. Oto efekty przyjętej strategii. Uczyć się od Przemyśla jak buduje się drużynę. W Krośnie nie ma nawet pieniędzy na przyzwoitego trenera. A więc Panowie: jak nie ma miedzi to d... siedzi - w klasie "O"

obiektywny 2018-07-19 12:14:55

polonia ma awansowac co rok- a wychodzi jak zwykle

Kks 2018-07-19 12:34:13

Ciekawe gdzie jest ta jakość poloni grali gorzej niż Karpaty.

KKS 2018-07-19 13:31:02

Polonia w tym meczu to kompromitacja. Karpaty miały rano ciężki trening, wogóle wtym tygodniu trenują dwa razy dziennie. W meczu KKS grał dwoma jedenastkami, chłopakami w wieku 16 - 18 lat, mimo tego nie było absolutnie widać dominacji Lonii. Małe tego kilka razy uratował ich bramkarz. Co do kasy to się zgadzam, jesteśmy chwilowo w czarnej d..., ale jestem przekonany, po sparingach z Glinikiem i Polonią, że środek tabeli będzie. Polonii życzę szczerze awansu.

Krośniak 2018-07-19 14:28:55

Dobry mecz Karpat. Widać ambitne podejście chłopaków, każdy walczył i starał się i oby tak w lidze. Pierwsza połowa z przewagą Karpat, choć może klarownych sytuacji nie było to krośnianie częściej gościli pod bramką Polonii. W drugiej po zmianie całej jedenastki optycznie przeważała Polonia, ale sytuacje Karpat już były groźniejsze niż w 1 połowie i powinni wyjść na prowadzenie. W końcówce gol Buszty. Wynik wynikiem, porażka to porażka, ale postawa chłopaków napawa optymizmem. Oby tylko skuteczność nie zawodziła.

huri 2018-07-19 19:39:10

no to pewnie będzie spadek Karpat do okręgówki i będą mega mecze np.z Kowicą Korczyna.