2018-07-14 16:07:29

sparing: Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 3-3 (0-1)

Podobne tematy sparingi 4 liga podkarpacka
W starciu 4-ligowców Igloopolu Dębica oraz Izolatora Boguchwała padł remis 3-3. W drużynie Izolatora wystąpiło sporo zawodników testowanych.

W pierwszej części spotkania Izolator wyglądał bardzo solidnie, prowadził grę i mało kiedy zawodnicy z Dębicy potrafili się przedrzeć pod pole karne rywali. Przewagę strzałem głową przypieczętował testowany przez trenera Tomasza Głąba napastnik.

Drugie czterdzieści pięć minut wyglądało już nieco inaczej. Izolator w obronie zagrał znacznie słabiej, co stworzyło możliwości ofensywie gospodarzy.

Jednak to zespół z Boguchwały jako pierwszy strzelił kolejną bramkę. W polu karnym faulowany był testowany pomocnik, a jedenastkę na bramkę pewnym uderzeniem zamienił Michał Bogacz.

Po chwili mieliśmy odpowiedź zespołu Igloopolu, a bramkę po błędzie obrony Izolatora zdobył Mateusz Stańczyk. Trzecią bramkę dla Izolacji po rzucie rożnym zdobył Patryk Róg

Mimo optycznej przewagi Izolatora, kolejne bramki zdobywał Igloopol. Zawodnicy z Dębicy wręcz w dziecinny sposób radzili sobie z defensywą gości. Bramkę na 2-3 zdobył Przemysław Nalepka, a na 3-3 trafił Sławomir Smagacz.

Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała 3-3 (0-1)

0-1 Testowany4
0-2 Michał Bogacz (karny)
1-2 Mateusz Stańczyk
1-3 Patryk Róg
2-3 Przemysław Nalepka
3-3 Sławomir Smagacz

Igloopol: Psioda - Lamparty, Socha, Wanat, Stefanik - Syguła, Janus, Żydek, Machnik, Jezuit - Brzostowski oraz Smagacz, K.Rokita, Stańczyk,  T. Nalepka, P. Nalepka, Testowany

Izolator I połowa: Testowany1 - Brogowski, Wiącek, Bogacz, Wilk, Testowany2, Dobrzański, Testowany3, Kachniarz, Domin, Testowany4

Izolator II połowa: Testowany5 - Ziarnik, Bogacz, Testowany6, Wilk, Testowany7 (Testowany11), Dobrzański, Testowany8, Testowany9, Testowany10, Róg