2018-07-04 20:07:15

sparing: Stal Mielec - Stal Rzeszów 5-0

Podobne tematy Stal Mielec Stal Rzeszów
Stal Mielec rozbiła Stal Rzeszów w meczu kontrolnym rozegranym w Mielcu. Gospodarze podopiecznym Janusza Niedźwiedzia zaaplikowali aż 5 bramek nie tracąc żadnej.

Stal Mielec była zdecydowanym faworytem tego spotkania i potwierdziła to na boisku. Już do przerwy podopieczni Artura Skowronka prowadzili różnicą czterech bramek ze Stalą Rzeszów.

Pierwszego gola w tym meczu zdobył Krzysztof Kiercz już po osmiu minutach gry, chwilę później Grzegorz Tomasiewicz podwyższył prowadzenie Stali Mielec. Obie bramki padły po uderzeniach głową.

W 20. minucie Łukasz Wroński uderzył z dystansu i miejscowi prowadzili 3-0, a pare minut przed przerwą Grzegorz Tomasiewicz ponownie zdobył gola, ponownie po uderzeniu piłki głową. Ciekawostką jest, że Tomasiewicz mierzy 167 cm wzrostu.

Po zmianie stron obaj trenerzy dokonali wielu zmian w swoich składach. W drugij połowie padła tylko jedna bramka. Jej autorem był Waldemar Gancarczyk, który ustalił wynik meczu na 5-0 dla Stali Mielec.

STAL Mielec:
Damian Primel – Krzysztof Kiercz, Marcel Gąsior,  Andreja Prokić, Arkadiusz Górka, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Łukasz Wroński, Rafał Grodzicki, Sebastian Bergier
Po przerwie zagrali: Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Leandro, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Waldemar Gancarczyk, Josip Soljić, Ziga Skoflek, Piotr Marciniec, Maksymilian Banaszewski

Stal Rzeszów:
Testowany - Basista, Szeliga, Reiman, Ceglarz, Koczon, 5 zawodników testowanych.
Po przerwie zagralI: Zagdański, Bętkowski, Gliniak, 8 zawodników testowanych.