2018-06-30 15:06:52

sparing: Stal Stalowa Wola - Resovia 0-2

Stal Stalowa Wola uległa Resovii 0:2. Obie drużyny sprawdzały bramkarzy oraz kilku innych zawodników.

Obie drużyny zaczęły od gry w środku pola i w tej strefie głównie gra się skupiała. Po 20 minutach Stal Stalowa Wola mogła wyjść na prowadzenie, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Michał Mistrzyk i bezbramkowy rezultat utrzymywał się do przerwy.

Po przerwie na boisko weszła kolejna grupa zawodników i już w 48. minucie Bartłomiej Makowski wyprowadził Resovię na prowadzenie. Stal próbowała wyrównać lecz na nic jej starania. Tego dnia Resovia była konkretniejsza i kwadrans  przed końcem meczu Karol Twardowski podwyższył na 2:0. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania.

Resovia już w poniedziałek wyjeżdża na zgrupowanie do Sanoka, zaś "Stalówka" będzie przygotowywać się na własnych obiektach i w sobotę rozegra w Krakowie sparing z miejscową Garbarnią.

Stal Stalowa Wola - Resovia 0-2 (0-0)

0-1 Bartłomiej Makowski (48)
0-2 Karol Twardowski (74)

Resovia (I Połowa):
Testowany 1, Szafar, Testowany 2, Barszczak, Testowany 3, Frankiewicz, Pyrdek, Testowany 4, Kaliniec, Buczek, Testowany 5

Resovia (II Połowa):

Testowany 6, Kmiotek, Pawlak, Makowski (48. Testowany 6), Geniec, Testowany 8, Adamski, Domoń, Kwiek, Kądziołka, Twardowski

Stal SW (I Połowa):
Testowany 1, Mistrzyk, Trąbka, Jarosz, Sobotka, Testowany 2, Janiszewski, Stelmach, Testowany 3, Dziubiński, Łętocha