2018-06-11 17:56:24

Pogromy w Nowej Dębie i Gorzycach. Podsumowanie 32. kolejki klasy O Stalowa Wola

fot. archiwum
Po 7 bramek zaaplikowały swoim rywalom Stal Nowa Dęba i Stal Gorzyce. Zobaczcie krótkie podsumowanie rozgrywek 32. kolejki klasy O Stalowa Wola.

W sobotnim meczu Stal Gorzyce przystępowała do starcia z Bukową Jastkowice jako świeżo-upieczony czwartoligowiec.
 
Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Grzegorz Szymanek, a 6 minut później było 2-0 za sprawą Arkadiusza Nowaka. Kibice w Gorzycach długo nie musieli czekać na kolejną bramkę swoich ulubieńców - wkrótce Arkadiusz Nowak ponownie pokonał golkipera Bukowej Jastkowice.
 
W 27. minucie gola na 4-0 zdobył Patryk Tur, a zaledwie dwie minuty później było już 5-0 za sprawą Jakuba Łuczakowskiego.
 
Po przerwie, po bramce dołożyli jeszcze Grzegorz Szymanek i Dawid Andrasik, pieczętując zwycięstwo gorzyczan 7-0.
 
W tym meczu Bukowa Jastkowice musiała radzić sobie bez nominalnego bramkarza, a jego obowiązki przejął Piotr Wołoszyn.
 
Stal Nowa Dęba w meczu z Olimpią Pysznica strzelanie zaczęła w 16. minucie za sprawą Marcina Szlęzaka. Następnie bramki zdobywali Kamil Serafin i Maciej Wilk, przyczyniając się do prowadzenia do przerwy 3-0.
 
Po zmianie stron to Olimpia Pysznica ruszyła do ataku, co udokumentowała bramką w 53. minucie autorstwa Piotra Młynarczyka, jednak gości stać było tylko na to jedyne trafienie.
 
Sześć minut później wielkie strzelanie rozpoczął Łukasz Milanowski, który w 17 minut zdobył klasycznego hat-tricka, a dwie minuty później na 7-1 podwyższył Mateusz Surdy.
 
Sporo bramek padło także w Dąbrowicy, gdzie miejscowy Strzelec uległ 3-5 Rotundzie Krzeszów.
 
Do utrzymania znacznie przybliżył się Słowianin Grębów, wysoko pokonując Spartę Jeżowe, aż 4-0.Strzelanie w 30. minucie rozpoczął Mateusz Surma.
 
Po przerwie po bramce dołożyli Rafał Woś, Krzysztof Oźga i ponownie Mateusz Surma.
 
W innych meczach San Kłyżów podzielił się punktami z OKS-em Mokrzyszów i sytuacja klubu z Tarnobrzega jest nie do pozazdroszczenia.
 
Z dalekiej podróży do Leżajska zwycięsko wrócił LZS Ździary, pokonując Pogoń 3-0. Autorami trafień byli Radosław Wojtas, Damian Sałek i Mateusz Łyp.
 
Pogodzone ze spadkiem drużyny Unii Skowierzyn i KP Zarzecze poległy z wyżej notowanymi rywalami.

Wyniki meczów 32. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem