2018-05-30 23:40:09

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na Arenie Lublin z Motorem

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała 1-2 z Motorem Lublin na Arenie Lublin. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła pięć minut przed końcem meczu.

Motor Lublin w 6. minucie objął prowadzenie w meczu Wólczanką Wólka Pełkińska. Dawid Dzięgielewski zdobył pierwszą bramkę w tym meczu. Jednak po tym golu gospodarze wyraźnie przygaśli.

Atakować zaczęli podopieczni Grzegorza Sitka i ich ataki zakończyły się bramką. Dziesięć minut przed końcem meczu Krzysztof Pietluch strzelił gola i doprowadził do wyrównania. Do przerwy było 1-1.

Po zmianie stron gra się wyrównała, ale nie było wielu sytuacji podbramkowych. Dopiero kwadrans przed koncem meczu Krzysztof Pietluch wyszedł na sam na sam z bramkarzem Motoru. Napastnik Wólczanki nie zdołał jednak pokonać golkipera gospodarzy.

Gdy wydawało się, że mecz zakonczy się remisem Maksymilian Cichocki przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Zwycięska bramka padła pięć minut przed końcem meczu.

1-0 Dawid Dzięgielewski (6)
1-1 Krzysztof Pietluch (35)
2-1 Maksymilian Cichocki (85)