2018-05-16 21:35:42

Karpaty Krosno z Okręgowym Pucharem Polski

Karpaty Krosno sięgnęły po Okregowy Puchar Polski. W finale podopieczni Dariusza Jęczkowskiego pokonali Partyzant Targowiska 6-0.

Karpaty Krosno w pierwszym kwadransie gry objęły prowadzenie prowadzenie w finale. Piłkę w siatce Partyzanta Targowiska umieścił Sebastian Białasik.

Jeszcze przed przerwą prowadzenie miejscowych podwyższył Dawid Cempa i Karpaty po 45 minutach finału prowadziły 2-0.

Parę minut po zmianie stron podopieczni Dariusza Jęczkowskiego strzelili kolejne dwie bramki. Najpierw Marek Fundakowski zdobył swoją bramkę, a chwilę później Marcel Stec zdobył kolejnego gola.

W ostatnim kwadransie gry gospodarze podwyższyli już i tak okazałe prowadzenie na 6-0. Dwie bramki zdobyli zawodnicy wprowadzenie z ławki rezerwowych. Najpierw Marek Zięba, a wynik spotkania ustalił Patryk Pelc.

Tym samym Karpaty Krosno po raz drugi z rzędu sięgnęły po Okregowy Puchar Polski. Do konta klubowego po tym meczu dopisane zostanie 3000 zł. Dodatkowo Karpaty zakwalifikowały się do Wojewódzkiego Pucharu Polski. W półfinale zmierzą się ze zwycięzcą meczu Siarka II Tarnobrzeg - Olimpa Pysznica.

Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska 6-0 (2-0)

1-0 Sebastian Białasik
2-0 Dawid Cempa
3-0 Marek Fundakowski
4-0 Marcel Stec
5-0 Marek Zięba
6-0 Patryk Pelc